Υπογραφές ενάντια στην απόλυση του γιατρού Νικόλα Σκούφογλου από τον Ευαγγελισμό

Σε μια πρωτοφανή κίνηση, ο Διοικητής του Νοσοκομείου «Ευαγγελισμός» αρνήθηκε την ανανέωση της σύμβασης του ορθοπεδικού και συνδικαλιστή Νικόλα Σκούφογλου, που υπηρετεί σε παράταση ειδικότητας, χωρίς καν κάποια τυπική δικαιολογία. Δεν έχουμε καμία αμφιβολία ότι ο σύντροφός μας Νικόλας Σκούφογλου απολύθηκε εκδικητικά, όπως καμία αμφιβολία δεν έχει και το προσωπικό του Ευαγγελισμού.

Σωματεία σύλλογοι και ομοσπονδίες έχουν βγάλει ψηφίσματα ενώ εκατοντάδες υπογραφές έχουν συλλεγεί ενάντια στην εκδικητική αυτή απόλυση του Νικόλα Σκούφογλου.

 

Λίστα υπογραφών:

          Υγειονομικοί, εργαζόμενοι/ες στον κλάδο της υγείας

  1. Αδαμόπουλος Δημήτρης, Φυσικοθεραπευτής, Μέλος ΔΕ του ΠΤ Αττικής - ΠΣΦ

  2. Aθανάσουλα Ελένη, ειδικευόμενη παθολογίας, ΠΓΝΑ «Λαϊκόν»

  3. Ακτουδιανάκης Βασίλης, ΩΡΛ, ΓΝ Ρεθύμνου

  4. Αλιφιέρη Μαρία, πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων ΝΠ «Αγλαΐα Κυριακού»

  5. Αναγνωστάκη Ισμήνη, εξειδικευόμενη ΜΕΘ ΓΝΠΑ "Π&Α Κυριακού”

  6. Ανδρονικίδη Παρασκευή Εύα, νεφρολόγος, αγροτικό, Κέντρο Υγείας Τήνου

  7. Αντωνακοπούλου Ευθαλία, ιατρός Αναισθησιολόγος

  8. Αντωνίου Θανάσης, ειδικευόμενος ψυχίατρος, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  9. Αργύρης Χρίστος, ΔΣ συλλόγου εργαζομένων ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς»

  10. Ασλανίδη Θένια, ειδικευόμενη γιατρός ΝΕΕΣ

  11. Αυθίνος Παντελής, πρόεδρος Σωματείου Προσωπικού Η.ΔΙ.Κ.Α.

  12. Βαριάμη Ελένη, αιματολόγος, Λαϊκό

  13. Βαρσάμης Αντώνης, ειδικευόμενος ψυχίατρος, ΨΝΑ ΔΑΦΝΙ, μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Ειδικευόμενων Ιατρών ΨΝΑ ΔΑΦΝΙ

  14. Βάρτζελη Παναγιώτα ,ΜΕΤΑΞΑ

  15. Βασιλάκου Ανδριάνα, Ειδικευόμενη Ορθοπαιδικός, Κωνσταντοπούλειο Νοσοκομείο Νέας Ιωνίας Η Αγία Όλγα

  16. Βασιλείου Απόστολος, γενικός ιατρός

  17. Βασιλείου Σπύρος, αντιπρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων ΓΑΟΝΑ «Ο Άγιος Σάββας»

  18. Βλάχος Στέφανος, ειδικευόμενος παθολογίας, ΠΓΝ «Λαϊκόν»

  19. Βολοσυράκη Μαρία, παθολόγος ΓΝ Ρεθύμνου

  20. Βρανάκης Γιώργος, χειρουργός, ΓΝ Ρεθύμνου

  21. Γαλανάκη Μαρία-Ελένη, ειδικευόμενη ψυχίατρος, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  22. Γαρδικλής Δημήτρης, αντιπρόεδρος σωματείου εργαζομένων Ασκληπιείου Βούλας

  23. Γεραλή Ευαγγελία - Μαρία, Ραδιολόγος - Ακτινολόγος, Ακτινοδιαγνωστικό Τμήμα ΓΝΑ “Λαϊκό"

  24. Γεωργάλας Χρίστος, Ωτορινολαρυγγολόγος, Υγεία

  25. Γεωργιάδου Παρασκευή, Διευθύντρια Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  26. Γεωργόπουλος Αχιλλέας, ειδικευόμενος Καρδιολογίας, νοσ. Παπανικολάου

  27. Γιαμαρέλου Μάντυ, ταμίας Ε.Ι.Ν.Αχαϊας

  28. Γιαννάκου Σεβαστή-Αθηνά, ειδικευόμενη Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς»

  29. Γιανναράκη Στέλλα, αναισθησιολόγος

  30. Γιανναρου Κική, μαία, φοιτήτρια ιατρικής

  31. Γιαννούτσος Δημήτριος, γιατρός υπηρεσίας υπαίθρου, Λέσβος

  32. Γκαγκαμάνου Αθανασία, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων-Μέλος Υπηρεσιακού Συμβουλίου ΓΝ Τρικάλων

  33. Γκίκα Λουίζα, ΔΣ ΕΙΝΗ

  34. Γκίνης Παναγιώτης, ειδικευόμενος ψυχίατρος, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  35. Γκιόκα Ελένη ΔΣ ΕΙΝΗ

  36. Γρηγοράκης Λεωνίδας, ειδικευόμενος ψυχίατρος, ΨΝΑ

  37. Δάνισκας Οδυσσέας, ΔΣ σωματείου εργαζομένων Ασκληπιείου Βούλας

  38. Δημακουλέα Ελένη-Μαρία, ψυχίατρος, Βόλος

  39. Δημητρίου Γιώργος, Ορθοπαιδικός σε παράταση ειδικότητας, ΓΝΑ ΚΑΤ

  40. Διακονικολάου Ζαχαρίας, ειδικευόμενος γιατρός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  41. Διαμαντοπούλου Γαρυφαλλιά, ειδικευόμενη παθολογίας ΓΝ Μεσολογγίου

  42. Διγαλάκη Αντωνία, επικουρική πνευμονολόγος, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  43. Δικαιάκος Μιχάλης, ψυχίατρος

  44. Ελευθεριώτης Γεράσιμος, εξειδικευόμενος Λοιμωξιολόγος, ΠΓΝ Πατρών

  45. Έξαρχος Λήδα Μαρία ειδικευόμενη ορθοπαιδικής Γ.Ν.Πατρών

  46. Ερωτοκρίτου Αργυρή, ΔΣ σωματείου εργαζομένων ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς», ΓΣ ΟΕΝΓΕ

  47. Ευστρατίου Δημήτρης, Καρδιολόγος σε παράταση ειδικότητας, νοσ. Παπανικολάου

  48. Ζαρόκωστας Κωνσταντίνος, βιοπαθολόγος, επιμελητής Β’ ΓΝ Νάξου

  49. Ζέρβα Κανελλίνα, καρδιολόγος

  50. Ζιαζιάς Δημήτρης, πρόεδρος Ε.Ι.Ν. Αχαΐας

  51. Ζδούκος Θεόδωρος , Γενικος Γιατρός ΕΣΥ , ΚΥ Νεας Μηχανιωνας

  52. Ζολινδάκη Χρυσούλα, Αναισθησιολόγος, ΓΝ Νίκαιας

  53. Ζυγούρης Χρήστος, ειδικευόμενος Παθολόγος, ΓΝΑ Ελπίς

  54. Ηλιακή Αγάπη, ειδικευόμενη παθολογίας, ΠΓΝΑ «Ιπποκράτειο»

  55. Θεολόγου Σταύρος, νοσηλευτής, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  56. Θεοτοκάτου Δέσποινα, εξειδικευόμενη ΜΕΘ ΓΝΠΑ"Π&Α ΚΥΡΙΑΚΟΥ”

  57. Ιγκλέζος Νικόλας, ειδικευόμενος Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ ΚΑΤ

  58. Ιωαννίδου Ελένη, Παθολόγος, ΓΝ Ρεθύμνου

  59. Κακογεώργου Βασιλική, Ειδικευόμενη Ορθοπαιδικός, Κωνσταντοπούλειο Νοσοκομείο Νέας Ιωνίας Η Αγία Όλγα

  60. Καλιαμπάκος Σωτήρης, μέλος ΔΣ ΙΣΑ και μέλος ΔΣ ΠΙΣ

  61. Καλομενοπούλου Μαρία Ακτινολόγος, ΓΝ Ρεθύμνου

  62. Καλούδα Φαίη, ειδικευόμενη Ψυχιατρικής, ΨΝΘ

  63. Καναβούρας Κωνσταντίνος, Επιμελητής Α' Νευρολόγος, ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς»

  64. Καρά Γιουσούφ Σιρίν, οδοντίατρος

  65. Καραβάς Αντώνιος, Παθολόγος, Κέντρο Υγείας Ηλιούπολης

  66. Καραγιάννης Μηνάς, ειδικευόμενος νεφρολόγος, ΠΓΝ «Αττικόν»

  67. Καρακότια Αλεξάνδρα, ειδικευόμενη ψυχίατρος, ΕΚΕΨΥΕ

  68. Καραμπέλη Μαρία, Παθολόγος, Επιμελήτρια Β Γ.Ν.Α «Γ. Γεννηματάς»

  69. Καραταράκης Κώστας, Παθολόγος, Νοσοκομείο Αγίου Νικολάου Λασιθίου

  70. Καροφυλάκης Εμμανουήλ, παθολόγος, ΠΓΝ «Αττικόν»

  71. Καστρίτης Γιάννης, Παιδοψυχίατρος, Γενεύη

  72. Καταραχιάς Κώστας, ΔΣ ΕΙΝΑΠ, ΔΣ συλλόγου εργαζομένων Έλενα Βενιζέλου

  73. Κατσίκης Θεόδωρος, Παιδίατρος

  74. Κατσίμπα Δάφνη, Γενική Γραμματέας ΕΝΙΘ

  75. Καψάλη Ευφροσύνη, Παιδίατρος, Ευρωκλινική

  76. Καψάλη Χαρά, ειδικευόμενη Ενδοκρινολόγος σε παράταση, ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς»

  77. Κελεσίδου Ράνια, τριμελής Ε.Ι.Ν. Αχαΐας Καραμανδανείου

  78. Κέφος Ιωάννης, Εξελεγκτική Επιτροπή ΠΟΕΔΗΝ

  79. Κιβωτίδου Ραφαηλία-Σωτηρία, Ειδικευόμενη Ορθοπαιδικός, Ασκληπιείο Βούλας

  80. Κιλάφι Χρήστος, ειδικευόμενος χειρουργικής, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  81. Κίντριλη Αργυρώ, Γαστρεντερολόγος, ΓΝ Ρεθύμνου

  82. Κλωνιζάκης Μάρκος, ψυχίατρος

  83. Κόκκος Λεωνίδας, ειδικευόμενος Νευρολογίας, νοσ. Παπανικολάου

  84. Κοκότου Ιωάννα, ειδικευόμενη Ενδοκρινολόγος, ΠΓΝΑ «Αττικόν»

  85. Κόνιαρης Χρήστος, συνταξιούχος, πρώην μέλος ΓΣ ΠΟΕΔΗΝ

  86. Κόρκου Χρυσούλα, Ρευματολόγος, ΓΝ Ρεθύμνου

  87. Κοσμοπούλου Όλγα, Διευθύντρια ΕΣΥ, ΔΣ ΕΙΝΑΠ

  88. Κόσυβα Σταυρούλα, εκπρόσωπος εργαζομένων ΔΣ ΓΝ Τρικάλων, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζομένων ΓΝ Τρικάλων

  89. Κοτσώνης Δημήτρης, γενικός χειρουργός, Ντύσελντορφ Γερμανίας

  90. Κούγια Ηλιάννα, ειδικευόμενη Χειρουργός σε παράταση, ΓΑΟΝΑ «Ο Άγιος Σάββας»

  91. Κουτούλα Μαρία, βοηθός νοσηλευτούν ΜΕΘ ΓΝ Σάμου

  92. Κούτρας Γιάννης, ΔΣ ΕΝΙΘ

  93. Κουτσίδης Σταύρος, ειδικευόμενος Καρδιολογίας, νοσ. Παπανικολάου

  94. Κουτσοπούλου Έμμυ, ψυχίατρος, ΟΚΑΝΑ

  95. Κουτσουβέλη Αγαθή, ειδικευόμενη Πλαστικός Χειρουργός, ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς»

  96. Κουφόγλου Έλενα,  επιμελήτρια Β ΜΕΘ ΓΝΠΑ"Π&Α ΚΥΡΙΑΚΟΥ"

  97. Κουκίδου Σοφία, επικουρική πνευμονολόγος, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  98. Κριμιτζά Ελίζα, ιατρός

  99. Κυριαζή Ευαγγελία, Ενδοκρινολόγος, Βόλος

  100. Κυριακάκης Βασίλης, νευρολόγος, ΓΝ Λαμίας

  101. Κώστας Χαράλαμπος, Γενικός Χειρουργός, Υγεία

  102. Κωστή Χρυσαυγή, επικουρική πνευμονολόγος, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  103. Κώτσια Άλκηστη, επιμελήτρια Β ΜΕΘ ΓΝΠΑ "Π&Α ΚΥΡΙΑΚΟΥ"

  104. Λαμπρακάκης Παναγιώτης, ειδικευόμενος Ορθοπαιδικής, ΓΝΑ ΚΑΤ

  105. Λάσκου Ελένη, συνταξιούχος Νοσηλεύτρια

  106. Λεβέντη Ελένη, Ειδικευόμενη Αναισθησιολόγος, ΓΝΑ Ο Ευαγγελισμός

  107. Λιαπόπουλος Παναγιώτης, Νοσηλευτής, Κέντρο Υγείας Κασσάνδρειας Χαλκιδικής

  108. Λιοδάκης Ανδρέας, Ωτορινολαρυγγολόγος, Υγεία

  109. Λυσικάτου Ζαννέτα, ΓΣ ΠΟΕΔΗΝ, αγροτική γιατρός ΚΥ Λεωνιδίου

  110. Μακρή Αλέκα, γυναικολόγος

  111. Μακρής Γεράσιμος, ειδικευόμενος Ψυχιατρικής παίδων-εφήβων, ΓΝΑ “Γ. Γεννηματάς”

  112. Μαλτέζος Κωνσταντίνος, ειδικευόμενος Αγγειοχειρουργός, ΓΝΑ ΚΑΤ

  113. Μανωλάκου Φωτεινή, μέλος ΔΣ του Συλλόγου Εργαζομένων Νοσοκομείου Μολάων

  114. Μαραγκουδάκης Μανώλης, ειδικευόμενος γιατρός, ΠΓΝ «Αττικόν»

  115. Μαρκάτης Ελευθέριος, πνευμονολόγος

  116. Μάτσα Κατερίνα, ψυχίατρος

  117. Μάτσας-Μιχαήλ Σάββας, ιατρός ακτινοδιαγνώστης

  118. Μαυρόμματος Αντώνης, Ψυχίατρος, Ακαδημαϊκός Υπότροφος στην Ά Πανεπιστημιακή Ψυχιατρική Κλινική του Αιγινητείου Νοσοκομείου

  119. Μιχαλιού Ελένη, Ειδικευόμενη Ψυχίατρος, Γενεύη

  120. Μεγαλοοικονόμου Θεόδωρος, ψυχίατρος

  121. Μεϊκόπουλος Μιχάλης, παθολόγος, Βόλος

  122. Μερτή Θεοδώρα, γιατρός σε αναμονή ειδικότητας

  123. Μεταξά Μύριαμ, Ειδικευόμενη Χειρουργός, ΓΝΑ Ο Ευαγγελισμός

  124. Μεταξάς Λάμπρος, Ειδικευόμενος Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  125. Μηνακάκη Νεφέλη, ειδικευόμενη ψυχίατρος, ΕΚΕΨΥΕ

  126. Μητρογιάννης Γιώργος, Ειδικευόμενος Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  127. Μητσοστέργιου Πανωραία, ειδικευόμενη Φυσικής Ιατρικής και Αποκατάστασης, Εθνικό Κέντρο Αποκατάστασης

  128. Μόρφης Δημήτριος, επικουρικός επιμελητής Β’ ορθοπαιδικής, ΓΝ Βόλου

  129. Μόρφης Νίκος, ειδικευόμενος γενικής χειρουργικής

  130. Μοσχονά Ροδαμάνθη, Ακτινολόγος, ΓΝ Ρεθύμνου

  131. Μουρατιάν Ελένη, οδοντίατρος

  132. Μουρίκης Βαγγέλης, ειδικευόμενος ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  133. Μουσκεφτάρα Ιωάννα, Παθολόγος, εξειδικευόμενη Εντατικολογίας, νοσ. Παπανικολάου

  134. Μουστακαλής Γιάννης, ειδικευόμενος ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  135. Μπάμπη Στέλλα, οδοντίατρος

  136. Μπαντέντζκι Χουσεΐν, Ρευματολόγος, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  137. Μπέκος Χρήστος, μέλος ΔΣ Συλλόγου Εργαζομένων ΓΝ Τρικάλων

  138. Μπέλου Όλγα, Ειδικευόμενη Στοματογναθοπροσωπικής Χειρουργικής σε παράταση, ΓΝΑ ΚΑΤ

  139. Μπίστα Ξένη, ειδικευόμενη ψυχίατρος, ΨΝΑ «Δρομοκαΐτειο»

  140. Μποτσάκης Κωνσταντίνος, χειρουργός, ΙΑΣΩ

  141. Μπραϊμάκης Γιάννης, ειδικευόμενος γαστρεντερολόγος, ΝΙΜΤΣ

  142. Μπουκουβάλα Μαρία, ιατρός ΠΦΥ

  143. Μυργιώτης Δημήτρης, ειδικευόμενος ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  144. Νάκου Σταυρούλα, Νοσηλεύτρια, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  145. Νεονάκη Πέλλα, παιδίατρος ΓΝ Ρεθύμνου

  146. Νιάρχου Παναγιούλα, ειδικευόμενη καρδιολογίας, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  147. Νικολή Ελένη, Ειδικευόμενη Αναισθησιολόγος, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  148. Νικολούλης Νίκος, Καρδιολόγος, Επιμελητής Α', ΓΝ Κατερίνης

  149. Νούλας Κωνσταντίνος, ειδικευόμενος Παιδοψυχιατρικής, ΓΝΘ Ιπποκράτειο

  150. Νταουντάκη Ειρήνη Νεφρολόγος ΓΝ Ρεθύμνου

  151. Ντιώνια Στέλλα, Νοσηλεύτρια ΓΝ Τρικάλων

  152. Ντόβας Κωνσταντίνος, μέλος ΔΣ συλλόγου εργαζομένων ΓΝΤ ρικάλων

  153. Ντόβολος Σεραφείμ, ειδικευόμενος ψυχίατρος, ΠΓΝ «Αττικόν»

  154. Ντουζέπη Αικατερίνη, επιμελήτρια Α ΜΕΘ ΓΝΠΑ"Π&Α ΚΥΡΙΑΚΟΥ”

  155. Ντούρου Μαργαρίτα, Ειδικευόμενη Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  156. Ξυδάκη Κατερίνα, Παθολόγος, ΓΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ 

  157. Ξυλογιαννοπουλου Σταυρουλα Επικουρικη Νευρολογος ΓΝ Νίκαιας

  158. Οικονόμου Δημήτρης, Καρδιολόγος, Ευαγγελισμός

  159. Οταπασίδου Σταυρούλα, καρδιολόγος, Οφθαλμιατρείο Αθηνών

  160. Παλασίδη Χριστίνα, ειδικευόμενη ψυχίατρος, ΨΝΑ

  161. Πάλλας Παναγιώτης, σωματείου εργαζομένων Ασκληπιείου Βούλας

  162. Παναγιωταράκου Μερόπη, Εντατικολόγος-Πνευμονολόγος, ΜΕΘ ΠΑΓΝ Ηρακλείου

  163. Παναγοπούλου Ρένα, Διοικητική Υπάλληλος, ΓΝΑ Ο Ευαγγελισμός

  164. Πανέτα Μαρία, παθολόγος

  165. Πανταζόπουλος Τάσσος, παθολόγος-ογκολόγος, ΠΓΝ «Αττικόν»

  166. Παπά Λαμπρινή, Γενική Ιατρός

  167. Παπαγεωργίου Παναγιώτης, Νοσηλευτής, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  168. Παπαγεωργίου Στέλλα, ειδικευόμενη ψυχίατρος, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  169. Παπαγιάννη Μαριάνθης, ειξιδικευόμενη λοιμωξιολογίας ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  170. Παπαδάκη Γιώτα Νεφρολόγος ΓΝ Ρεθύμνου

  171. Παπαδάμου Γεωργία, πρόεδρος Συλλόγου Ιατρών ΕΣΥ-Ειδικευόμενων ΠΓΝ Λάρισας

  172. Παπαδημητρίου Αρχοντούλα, Ειδικευόμενη Δερματολογίας ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  173. Παπαδημήτριου Γιώργος, Ορθοπαιδικός

  174. Παπαδόπουλος-Μανωλαράκης Παναγιώτης, Επικουρικός Επιμελητής Β', Νευροχειρουργική Κλινική, Γ. Ν. Νίκαιας - Πειραιά "Αγ.Παντελεήμων"

  175. Παπαζώτος Νίκος, ειδικευόμενος ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  176. Παπαϊωάννου Δημήτρης, συνταξιούχος υγείας 

  177. Παπακουνάδη Μυρσίνη, ειδικευόμενη ψυχίατρος, ΓΝ Σισμανόγλειο

  178. Παπανικολάου Παναγιώτης, νευροχειρουργός, ΓΝ Νίκαιας, γενικός γραμματέας ΟΕΝΓΕ

  179. Παπαντωνίου Μιχάλης, Επικ. Επιμελητής Νευρολόγος, ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς»

  180. Παπαποστόλου Αποστόλης, μέλος Δ.Σ Ε.Ι.Ν.Αιτωλ/νανίας

  181. Παπασκαρλάτος Ιάσονας, ειδικευόμενος Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ ΚΑΤ

  182. Παπίγκη Λία, αναισθησιολόγος, Οφθαλμιατρείο Αθηνών

  183. Πάσαμ Ανδρέας Νεφρολόγος ΓΝ Ρεθύμνου

  184. Πασπάτη Ιωάννα, Διευθύντρια Ορθοπαιδικής Κλινικής, Παίδων Πεντέλης

  185. Πασσάδη Καλλιρρόη, ειδικευόμενη Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς»

  186. Πασχάλη Βιβή, Τεχνολόγος, Μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Νοσοκομείου Ευαγγελισμού

  187. Παταβούκας Γεώργιος, ειδικευόμενος καρδιολογίας, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  188. Πατρίκαλου Εύα, γιατρός, μέλος αντιπροσωπείας ΠΙΣ

  189. Πατρικίου Κατερίνα, πρόεδρος Συλλόγου Εργαζομένων ΓΑΟΝΑ «Ο Άγιος Σάββας»

  190. Παυλής Στρατής, Διευθυντής Παθολόγος ΚΥ Άντισσας

  191. Περισυνάκη Γαρυφαλλιά Νεφρολόγος ΓΝ Ρεθύμνου

  192. Πετεινάρης Άγγελος, ειδικευόμενος Ουρολόγος, ΓΝ Πατρών “Ο Άγιος Ανδρέας”

  193. Πέτρου Δήμητρα, ειδικευόμενη νεφρολόγος, ΠΓΝ «Αττικόν»

  194. Πολύδωρος Κώστας, μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ιδιωτικής Υγείας Αθήνας

  195. Πουλικάκος Παναγιώτης Παθολόγος-Εντατικολόγος. Επιμελητής Β ΜΕΘ ΓΑΝΠ “Μεταξά"

  196. Πρασσά Ευαγγελία, ειδικευόμενη Παιδοψυχιατρικής, ΨΝΘ

  197. Πρεζεράκου Αναργυρούλα, Διευθύντρια ΜΕΘ ΓΝΠΑ"Π&Α ΚΥΡΙΑΚΟΥ"

  198. Πρεκατές Χρήστος, γιατρός

  199. Ρίζος Μιχάλης, εντατικολόγος, πρόεδρος σωματείου εργαζομένων ΑΤΤΙΚΟΥ νοσοκομείου

  200. Ρίζου Ανθή-Νιόβη, ιατρός άνευ ειδικότητας,πρ. ειδικευόμενη παθολογίας ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  201. Ρόζος Αναστάσιος, ειδικευόμενος ορθοπεδικής, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  202. Σαλαώρα Γιώτα, συνταξιούχος μαία

  203. Σαμιώτης Ηλίας, Εντατικολόγος, ΓΝ Ρεθύμνου

  204. Σαράντης Θανάσης, ειδικευόμενος ψυχίατρος ΨΝΑ

  205. Σαράφη Κατερίνα, ειδικευόμενη γενικής χειρουργικής, «Άγ. Σάββας»

  206. Σαριδάκης Γιάννης, Νοσ.Ρεθύμνου ΓΣ ΟΕΝΓΕ

  207. Σβαρνα Άννα, ειδικευόμενη, ΓΝΑ Αλεξάνδρα

  208. Σέρβος Γιώργος, καρδιολόγος, αντιπρόεδρος ΔΣ σωματείου "Π. & Α. Κυριακού”

  209. Σιδηρόπουλος Γιώργος, ειδικευόμενος Καρδιολογίας, νοσ. Παπανικολάου

  210. Σιτήστα Σοφία, ειδικευόμενη χειρουργικής ΓΝΜ

  211. Σιώρου Σταματία, Ψυχίατρος

  212. Σκούφογλου Στέλλα, συνταξιούχος νοσηλεύτρια

  213. Σπανουδάκη Αναστασία, Παθολόγος, Υγεία

  214. Σπηλιωτάκη-Φραγκουλάκη Ελένη, ειδικευόμενη αναισθησιολόγος, ΠΓΝ «Αττικόν»

  215. Σταύρου Σταύρος, ειδικευόμενος ψυχίατρος, ΨΝΑ

  216. Σταύρου Μιχάλης, οδοντίατρος

  217. Σταχούλης Σπύρος, χειρούργος οδοντίατρος

  218. Στεργίου Δημήτρης, ειδικευόμενος χειρουργικής, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  219. Στόκα Μαρία, διευθύντρια ΕΣΥ, ΓΝΝΘΑ «η Σωτηρία»

  220. Στουπής Γιάννης Ογκολόγος ΓΝ Ρεθύμνου

  221. Στράντζιας Πασχάλης, Επικ. Επιμελητής Στοματογναθοπροσωπικής Χειρουργικής, ΓΝΠΑ “ΠΑ Κυριακού”

  222. Στρέλε Ανδρέας, ειδικευόμενος γενικής χειρουργικής στο Βενιζέλειο Γενικό Νοσοκομείο Ηρακλείου Κρήτης

  223. Στυλιάρας Αθανάσιος, ειδικευόμενος Καρδιολόγος, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  224. Σωτηρίου Κωνσταντίνος, Επιμελητής Α' Νευρολόγος, ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς»

  225. Τάσση Ουρανία, ειδικευόμενη παθολογίας, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  226. Τερζάκης Σταύρος, Γ.Ν. Άρτας

  227. Τίρτα Μαρία, ειδικευόμενη Ορθοπαιδικός, ΓΝ Παίδων Η Αγία Σοφία

  228. Τόμος Ιωάννης, επιμελητής Β, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  229. Τοσονίδου Δέσποινα, ΕΓ ΟΕΝΓΕ

  230. Τράντος Γιάννης - Άγγελος, ειδικευόμενος Ορθοπαιδικής, ΓΝΑ ΚΑΤ

  231. Τριανταφύλλου Γιάννης, ειδικευόμενος ψυχίατρος, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  232. Τρούλου Αφροδίτη, νοσηλεύτρια

  233. Τσαλίμας Γιώργος, ειδικευόμενος Ορθοπαιδικής, ΓΝΑ ΚΑΤ

  234. Τσαπαρδώνη Ευσταθία, ειδικευόμενη ψυχίατρος, ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία»

  235. Τσιγκρίκη Λίνα, ειδικευόμενη Καρδιολογίας, νοσ. Παπανικολάου

  236. Τσικρικάς Θεόδωρος, Επιμελητής Α’ ΜΕΘ ΓΝΠΑ"Π&Α ΚΥΡΙΑΚΟΥ"

  237. Τσόχατζης Στέλιος, γραμματέας Ε.Ι.Ν.Αχαϊας, μέλος ΓΣ ΟΕΝΓΕ

  238. Φαλάρα Αρετή, Αναισθησιολόγος, Ωνάσειο

  239. Φαράντος Χαράλαμπος, Χειρουργός, ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς»

  240. Φρυδά Ζωή, Ειδικευόμενη Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ ΚΑΤ

  241. Χαλκιοπούλου Δήμητρα, ειδικευόμενη Ορθοπαιδικής, ΓΝΑ ΚΑΤ

  242. Χαμόδρακα Ευτυχία, Καρδιολόγος, μέλος ΔΣ Σωματείου Εργαζομένων Ασκληπιείου Βούλας

  243. Χαρχαρίδου Μαρία, ΔΣ συλλόγου εργαζομένων ΓΝΑ «Γ. Γεννηματάς»

  244. Χατζηδάκη Χριστίνα, ειδικευόμενη Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  245. Χατζηνάκης Βασίλης, Ωτορινολαρυγγολόγος, Υγεία 

  246. Χατζηπαναγιώτου Γιώργος, ειδικευόμενος Ορθοπαιδικός, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  247. Χούτου Καλλιόπη, Νοσηλεύτρια, ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός»

  248. Χρηστογεώργος Πάρις, Ορθοπαιδικός, Μητέρα

  249. Χρήστου Ευάγγελος, εξειδεικευόμενος ΜΕΘ ΓΝΠΑ"Π&Α ΚΥΡΙΑΚΟΥ”

  250. Χρυσοχού Αικατερίνη, συντ. ιατρός Γενικής Ιατρικής

  251. Ψωμιάδου Βικτωρία, ειδικευόμενη Μαιευτικής-Γυναικολογίας



    Εκλεγμένοι/ες σε σωματεία, συλλόγους και συμβούλια
  252.  Αγαπητός Θανάσης, πρόεδρος της Ένωσης Συνταξιούχων Εκπαιδευτικών Θεσσαλονίκης (Ε.Σ.Ε.Θ.)

  253.  Αθανασοπούλου Βαφειάδου Αντωνία, δημοτικός σύμβουλος Περιστερίου

  254.  Αλεξίου Θοδωρής, μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής Αττικής

  255.  Αναστασιάδης Τάσος, δημοσιογράφος, Γενικό Συμβούλιο ΠΟΕΣΥ

  256.  Ανδρέου Τιάνα, μέλος Δ.Σ. Ομοσπονδία Συλλόγων Υπουργείου Οικονομικών - ΟΣΥΟ

  257.  Ανδρουλιδάκης Γιάννης, μέλος Μεικτού Συμβουλίου ΕΣΗΕΑ

  258.  Αντωνίου Λίλιαν, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια, αντιπρόεδρος ΕΣΔΕΠ ΠΑΔΑ, μέλος ΕΕ ΠΟΣΔΕΠ

  259.  Αντωνίου Παναγιώτης, δημοτικός σύμβουλος Αγίας Παρασκευής

  260.  Αρβανίτης Βασίλης, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Κορυδαλλού - Αγ. Βαρβάρας

  261.  Αργυρόπουλος Δημήτρης, ΣΕΠΕ Αθήνας “Αθηνά”

  262.  Ασβεστά Ειρήνη, νηπιαγωγός, μέλος του Δ.Σ. του ΣΕΠΕ Καβάλας

  263.  Ασημακοπούλου Νίκη Ελένη, Π.Ε.60, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ “Μακρυγιάννης”, Αθήνα 

  264.  Βαϊνάς Παντελής, γραμματέας συλλόγου εκπαιδευτικών ΠΕ Αιγάλεω, δημοτικός σύμβουλος Αιγάλεω

  265.  Βανακάρας Αλέξανδρος, καθηγητής, Πανεπιστήμιο Πατρών, ΕΓ ΠΟΣΔΕΠ

  266.  Βαρδαραμάτος Βαγγέλης, πρόεδρος ΣΕΠΕ Κεφαλονιάς - Ιθάκης

  267.  Βαρκάς Αντώνης, αρχιτέκτονας, μέλος Κεντρικής Αντιπροσωπείας ΤΕΕ

  268.  Βασάλου Σοφία μέλος Δ.Σ. Πανελλήνιας Ένωσης Συντηρητών Αρχαιοτήτων

  269.  Βάσιλας Μάκης, μέλος Δ.Σ. Ένωσης Γονέων & Κηδεμόνων Νέας Φιλαδέλφειας - Νέας Χαλκηδόνας

  270.  Βασιλειάδης Τάσος, μηχανικός, μέλος Δ.Ε. ΤΕΕ

  271.  Βαφειάδου-Αθανασοπούλου Αντωνία, αρχιτέκτων, Δημοτική Σύμβουλος Περιστερίου

  272.  Βαφειάδου Ελένη, μέλος του Δ.Σ. ΣΑΔΑΣ (Αττικής), μέλος της αντιπροσωπείας του ΤΕΕ

  273.  Βεδούρα Χρύσα, ψυχολόγος, μέλος Δ.Σ. του σωματείου εργαζομένων του ΕΟΔΥ

  274.  Βερδέ Λένα, μέλος Δ.Σ. ΕΣΠΗΤ

  275.  Βλαχόπουλος Νίκος, μέλος Δ.Σ. Συνδέσμου Γεωλόγων Μελετητών Ελλάδας

  276.  Βουρεκάς Κώστας, αρχιτέκτονας-πολεοδόμος, μέλος αντιπροσωπείας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ, μέλος αντιπροσωπείας ΤΕΕ

  277.  Βουρτσάκη Βάνα, πρόεδρος Γ' συλλόγου εκπαιδευτικών Θεσσαλονίκης "Ο ΠΛΑΤΩΝ"

  278.  Βραδής Στέλιος, μέλος Αντιπροσωπίας ΤΕΕ

  279.  Γαζάκης Αντώνης, εκπαιδευτικός, πρόεδρος ΔΣ Σχολείου Αλληλεγγύης «Οδυσσέας», πρώην δημοτικός σύμβουλος Δήμου Θεσσαλονίκης,

  280.  Γανιάρη Ιφιγένεια, πρόεδρος Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας

  281.  Γαργάλας Κώστας, μέλος της ΔΕ του ΤΕΕ Μαγνησίας

  282.  Γεροντίδης Μάκης, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εφοριακών Ημαθίας-Πέλλας-Πιερίας

  283.  Γεωργακάκου Ελευθερία, δασκάλα, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Μεσσηνίας

  284.  Γιαννούλης Στέλιος, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Π.Ε. Γλυγαδας Βούλας Βάρης Βουλιαγμένης

  285.  Γκαραγκάνη Αγγελική, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Καρδίτσας

  286.  Γκαραγκάνη Λένα, ταμίας ΕΛΜΕ Καρδίτσας

  287.  Γκαραγκάνης Αναστάσιος, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Καρδίτσας

  288.  Γκλαρνέτατζης Νικόλαος, μέλος Δ.Σ. Ε΄ΣΕΠΕ "Δελμούζος-Κουντουράς" Ν. Θεσσαλονίκης

  289.  Γκότσης Στάθης, ιστορικός, γεν. γραμματέας Ενιαίου Συλλόγου Υπαλλήλων ΥΠΠΟ Αττικής, Στερεάς και Νήσων, μέλος ΕΕ ΠΟΕ-ΥΠΠΟ

  290.  Γρόλλιος Γιώργος, καθηγητής Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης ΑΠΘ, γραμματέας Παιδαγωγικής Εταιρείας Ελλάδας

  291.  Δασκαλάκη Όλγα, δασκάλα, μέλος Δ.Σ. του ΣΕΠΕ “Δ. Γληνός”

  292.  Δαφνομήλης Αλέξανδρος, φοιτητής, μέλος Δ.Σ. Φ.Σ. μηχανολόγων μηχανικών ΕΜΠ

  293.  Δέση-Λουκά Χριστίνη, γραμματέας Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών, μηχανικός σε εργοτάξια

  294.  Δινοπούλου Βαγγελίτσα, πρόεδρος ΣΕΠΕ "Ηρώ Κωνσταντοπούλου”

  295.  Δόγου Ζωγραφιά, συνταξιούχος ΟΑΕΔ, πρόεδρος Συλλόγου ΑΜΕΑ και ΑΜΕΕΑ Κυκλάδων "Δικαίωμα"

  296.  Δούκα Ευαγγελία, αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ "Ηρώ Κωνσταντοπούλου"

  297.  Ευσταθίου Ταξιάρχης, Αντιπρόεδρος Σωματείου Εργαζομένων Δήμου Λυκόβρυσης Πεύκης

  298.  Ζαρίδας Παναγιώτης, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζόμενων Σιβιτανίδειου

  299.  Ζαφείρη Όλγα, μέλος Δ.Σ. Πανελληνίου Συλλόγου Διοικητικών Υπαλλήλων Πτυχιούχων Ανωτάτων Σχολών ΥΠΠΟ

  300.  Ζορμπαλά Κωνσταντίνα,  πρόεδρος Συλλόγου Διδακτικού και Ερευνητικού Προσωπικού Πανεπιστημίου Αιγαίου

  301.  Ζώης Βασίλης, αντιπρόεδρος ΣΕΠΕ Τρικάλων

  302.  Θεοδωρόπουλος Θοδωρής, Γ.Γ Συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε "Η Αθηνά”

  303.  Θεοχαροπούλου Κωνσταντίνα, γραμματέας του ΣΕΦΚ - Κλαδικού Σωματείου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση

  304.   Θωίδου Κατερίνα, Δημοτική Σύμβουλος Νίκαιας-Ρέντη

  305.  Καϊλα Μυρσίνη, γραμματέας ΣΕΠΕ "Ηρώ Κωνσταντοπούλου"

  306.  Καμπαγιάννης Θανάσης, μέλος Δ.Σ. ΔΣΑ

  307.  Καραδάκης Γιώργος, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Μον. Διοικητικών Υπαλλήλων Σιβιτανιδείου Ιδρύματος

  308.  Καραμπά Σοφία, πρόεδρος ΣΕΠΕ Ν. Σμύρνης

  309.  Καρασαρλίδου Σοφία, μέλος Δ.Σ. Ζ’ ΣΕΠΕ Θεσσαλονίκης

  310.  Καραφώτης Αντώνης, γραμματέας ΣΕΠΕ Κ. ΣΩΤΗΡΊΟΥ

  311.  Καρλαύτη Άννα, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Αθηνά

  312.  Καρλιάμπας Γιάννης, πρόεδρος Τοπικού Παραρτήματος Βορείου Ελλάδος του Συλλόγου Ελλήνων Αρχαιολόγων (ΣΕΑ) Βορείου Ελλάδος

  313.  Κατσανεβάκη Ζαμπία, ΕΔΙΠ ΕΜΠ, μέλος της ΔΕ της ΠΟΣΕΕΔΙΠ ΑΕΙ

  314.  Κατσιαμπούρα Γιάννα, αντιπρόεδρος Συλλόγου Διδασκόντων Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου

  315.  Κατσιγιάννης Αλέξανδρος, ταμίας ΕΛΜΕ Περιστερίου

  316.  Κατσορίδα Βαρβάρα, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ ''η Αθηνά'' 

  317.  Κατωπόδης Γεώργιος, Βιολόγος-Εκπαιδευτικός, αντιπρόεδρος Δ.Σ. Πανελλήνιας Ένωσης Βιοεπιστημόνων (ΠΕΒ)

  318.  Κιντή Δώρα, γραμματέας ΕΛΜΕ Χανίων

  319.  Κληρονόμου Ντίνα, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Χανίων

  320.  Κοκκίνης Γιώργος, δημ. υπάλληλος, δημοτικός σύμβουλος Ελληνικού - Αργυρούπολης

  321.  Κολτσίδης Βαγγέλης, αναπληρωτής Γενικός Γραμματέας Πανελλήνιο Σωματείο Εργαζομένων Vodafone - Panafon

  322.  Κονδύλη Νατάσα, μέλος Δ.Σ.  ΣΕΠΕ "Ηρώ Κωνσταντοπούλου"

  323.  Κοντελές Αθανάσιος, δάσκαλος, μέλος Δ.Σ. συλλόγου “Δ. Γληνός”

  324.  Κοντογιάννη Μαριλένα, μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Θεσπρωτίας

  325.  Κοντοφάκας Θανάσης, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Πιερίας

  326.  Κοπανάς Δημήτρης, μέλος Δ.Σ. Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας

  327.  Κορατζόπουλος Γιάννης, δάσκαλος, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Μεσσηνίας

  328.  Κορδάτος Κώστας, πρόεδρος ΠΕΤΕΕΜ Υπ. Τομέα ΕΚ Αγρινίου

  329.  Κοσμοπούλου Φωτεινή, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Λάρισας

  330.  Κουμανταράκη Άννα, γ. γραμματέας Συλλόγου Διδασκόντων Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου

  331.  Κουμαντζιάς Δημήτριος, μέλος ΝΤ ΑΔΕΔΥ ΠΙΕΡΙΑΣ

  332.  Κουρνιώτης Χρήστος, φιλόλογος, πρόεδρος ΕΛΜΕ Άνω Λιοσίων-Ζεφυρίου-Φυλής

  333.  Κουρσόπουλος Θωμάς, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος του Δ.Σ. του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

  334.  Κουρουνδής Χαράλαμπος, ταμίας Συλλόγου Διδασκόντων Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου

  335.  Κουτσανέλλου Μαργαρίτα, Γ. Γραμματέας Συλλόγου Εργαζόμενων ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ

  336.  Κωνσταντίνου Πέτρος, Δημοτικός Σύμβουλος Αθήνας, συντονιστής ΚΕΕΡΦΑ

  337.  Κωτσιόπουλος Νίκος, μέλος Γενικού Συμβουλίου του Συνδικάτου Οικοδόμων Λάρισας

  338.  Κουτσούμπα Δέσποινα, Περιφερειακή Σύμβουλος Αττικής

  339.  Κουτσουμπού Μαρία, ταμίας Συλλόγου Ελλήνων Αρχαιολόγων

  340.  Κουτσουρής Αλέξανδρος, αντιπρόεδρος Τμήματος Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης, Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

  341.  Κουτσώνης Βύρων, δάσκαλος, Γραμματέας ΣΕΠΕ Νίκαιας - Πειραιά

  342.  Κτιστάκης Μάνος, πρόεδρος του Συλλόγου Ερευνητών/τριών και Εργαζομένων στην Έρευνα Ηρακλείου

  343.  Λαδά Χριστίνα, πρόεδρος ΣΕΠΕ Μεσσηνίας

  344.  Λάζου Ευφροσύνη, πρόεδρος ΣΕΠΕ Ζακύνθου

  345.  Λαλίδου Ελένη, χημικός, Ελληνικός Οργανισμός (ΕΛΓΟ-ΔΗΜΗΤΡΑ), μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζόμενων ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΣΥΛΕΕΓΟ

  346.  Λεπτουργίδου Κατερίνα, δασκάλα, γενική γραμματέας ΣΕΠΕ Κερατσινίου-Περάματος "Ν.Πλουμπίδης"

  347.  Λιακόπουλος Απόλλωνας, μέλος Μεικτού Συμβουλίου ΕΣΗΕΑ

  348.  Λοΐζος Ηλίας, Περιφερειακός Σύμβουλος Αττικής

  349.  Λουκάς Βασίλης, μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Ικαρίας

  350.  Λουσιώτης Νίκος, εκπρόσωπος των φαρμακοποιών του νομού Πέλλας στον Πανελλήνιο Σύλλογο Φαρμακοποιών

  351.  Λουτράρη Ελένη, Αντιπρόεδρος Πανελλήνιας Ομοσπονδίας ΕΔΙΠ (ΠΟΣΕΔΙΠ), πρόεδρος Συλλόγου ΕΔΙΠ ΕΚΠΑ (ΠΑΣΕΔΙΠ)

  352.  Μαγαλιού Μάτα, μέλος Δ.Σ. ΣΤ’ Συλλόγου ΠΕ Θεσ/νίκης

  353.  Μακράκη Χρυσή, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος του Δ.Σ. του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

  354.  Μάλλιου Κατερίνα, δασκάλα, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Σύλλογος “Ρήγας Φεραίος”

  355.  Μαναγλιώτου Σοφία, ταμίας Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας

  356.  Μανενή Ευαγγελία, φοιτήτρια, μέλος Δ.Σ. Φ.Σ. Φυσικού ΑΠΘ

  357.  Μανιάτης Πέτρος, λογιστής, δημοτικός σύμβουλος Ηλιούπολης

  358.  Μανίκας Σταύρος, μέλος Δ.Σ. ΕΚΑ, μέλος Δ.Σ. Συνδικάτου Εργαζόμενων ΟΑΣΑ-ΟΣΥ

  359.  Μαντέλας Νίκος, μέλος Δ.Σ. ΣΕΦΚ - Κλαδικό Σωματείο Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση

  360.  Μαριόλης Δημήτρης, δάσκαλος, πρόεδρος του Α΄ Συλλόγου Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.

  361.  Μαρτζούκος Αλέξανδρος, μέλος Δ.Σ. Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών - ΣΕΗ

  362.  Μασούρας, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, μέλος Δ.Σ. της ΕΣΕΘ

  363.  Μαστραπά Δώρα, ταμίας ΕΛΜΕ Β' Αχαΐας

  364.  Ματσούκας Χρήστος, μέλος Δ.Σ. Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  365.  Μαυρίδης Ηρακλής, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Διδασκόντων Παντείου Πανεπιστημίου

  366.  Μαυρικάκη Ευαγγελία, καθηγήτρια ΠΤΔΕ ΕΚΠΑ, μέλος Δ.Σ. Πανελλήνιας Ένωσης Βιολόγων

  367.  Μενδώνης Πέτρος, ταμίας του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Πειραιά “Η Πρόοδος”

  368.  Μήντζιας Γιάννης, μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζόμενων ΕΥΑΘ

  369.  Μιλτσακάκης Μιχάλης, Δημοτικός Σύμβουλος Καισαριανής

  370.  Μιχαλάκης Κώστας, μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Τρικάλων

  371.  Μολόχας Στέφανος, αρχιτέκτονας, μέλος Κεντρικής Αντιπροσωπείας ΤΕΕ

  372.  Μορρές Ανδρέας, Ταμίας ΠΑΣΕΔΙΠ

  373.  Μουρελάτου Ειρήνη, τεχνολόγος τροφίμων, μέλος του Δ.Σ. ΕΛΙΝΥΑΕ

  374.  Μούρης Ηλίας, εκπαιδευτικός, πρόεδρος Ε 'ΕΛΜΕ Αθήνας 

  375.  Μπάρκουλα Χάιδω, μέλος Δ.Σ. ΠΑΣΕΔΙΠ ΕΚΠΑ

  376.  Μπαχτή Άννα, εκπαιδευτικός, μέλος Δ.Σ. Ε' ΕΛΜΕ Ανατολικής Αττικής

  377.  Μπέλμπας Χρήστος, μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Χανίων

  378.  Μπικάκη Μαρία,  δημοτική σύμβουλος, Αριστερή Παρέμβαση Βύρωνα

  379.  Μπινιώρης Νίκος, μέλος Γ.Σ. ΠΟΕ ΟΤΑ, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζομένων Δ. Καλλιθέας

  380.  Μπίσσια Σταυρούλα, μέλος Δ.Σ.  ΣΕΠΕ "Ηρώ Κωνσταντοπούλου”

  381.  Μπουμπούλη Φανή, αρχαιολόγος, μέλος Γενικού Συμβουλίου Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων ΥΠ.ΠΟ. Αττικής

  382.  Μπουρδούβαλης Βασίλης, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος Δ.Σ. ΣΕΤΗΠ

  383.  Μπουρδομπούρα Γεωργία, δασκάλα, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Έδεσσας

  384.  Μπράζα Αφροδίτη, δασκάλα, μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου εκπαιδευτικών Π.Ε. Κορυδαλλού-Αγίας Βαρβάρας

  385.  Μπράτσος Νάσος, μέλος Γενικού Συμβουλίου ΠΟΕΣΥ

  386.  Μυρσινιάς Βασίλης, μέλος Δ.Σ. Σωματείου Επισιτισμού Τουρισμού Αττικής

  387.  Νίκα Χαρά, πρόεδρος ΕΛΜΕ Εύβοιας

  388.  Νικητόπουλος Στέλιος, δημοσιογράφος, Εργασιακός Εκπρόσωπος της ΕΡΤ3 στην ΕΣΗΕΜ-Θ

  389.  Νικολάρας Λάμπρος, πρόεδρος του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Πειραιά “Η Πρόοδος”

  390.  Ντελέζος Σπύρος, δάσκαλος, μέλος Δ.Σ.  Α΄ Συλλόγου Αθηνών Π.Ε.

  391.  Ντινοπούλου Βέρα, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Αθηνά

  392.  Ντούρος Στάθης, γεωπόνος, περιφερειακός σύμβουλος Θεσσαλίας με την ΑΡ.ΠΑ.

  393.  Ξιφαρά Μαρία, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Υπαλλήλων Εθνικής Τράπεζας

  394.  Ξοπλίδης Παναγιώτης, γραμματέας Σωματείου Υπαλλήλων Βιβλίου άρτου Θεσσαλονίκης

  395.  Οργανόπουλος Γιάννης, δάσκαλος, πρόεδρος ΣΕΠΕ Πιερίας

  396.  Παζάλος Γιώργος, πρόεδρος ΣΕΠΕ Αθηνά

  397.  Παΐζης Σπύρος, φυσικός, αντιπρόεδρος Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής 

  398.  Παλαιού Αλεξάνδρα, διοικητική υπάλληλος (βιβλιοθηκονόμος) Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου, πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού ΕΜΠ, μέλος Κεντρικού Συμβουλίου ΟΔΠΤΕ

  399.  Παλαιστίδης Ντίνος, μέλος ΕΕ Συλλόγου Υπαλλήλων Βιβλίου - Χάρτου - Ψηφιακών Μέσων Αττικής

  400.  Πάλλας Παύλος, μέλος του Δ.Σ. Συνδικάτο Επισιτισμού Τουρισμού Ξενοδοχοϋπαλλήλων Αττικής

  401.  Παπαδημητρίου Παναγιώτης, εκπαιδευτικός, μέλος του Δ.Σ. της ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων Σύρος

  402.  Παπαδημητρίου  Σωτήρης, γραμματέας Εργατικού Κέντρου Λιβαδειάς

  403.  Παπαδόπουλος Δημήτρης, μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Λάρισας

  404.  Παπαδοπούλου Μαρία, εργαζόμενη στον επισιτισμό, μέλος του Δ.Σ. του ΣΕΤΕΠΕ 

  405.  Παπαστεργίου Κατερίνα, μέλος Δ.Σ. Φοιτητικού Συλλόγου ΠΤΔΕ ΕΚΠΑ

  406.  Παπαχατζής Ηλίας, αντιπρόεδρος Α'-Γ' ΕΛΜΕ της Β' Αθήνας

  407.  Παραφόρου Άντα, δασκάλα, ταμίας στο ΔΣ Α΄ Συλλόγου Αθηνών, ΓΣ ΑΔΕΔΥ

  408.  Παυλίδης Περικλής, πρόεδρος Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

  409.  Πατέλη Βιολέτα, πρόεδρος ΣΕΠΕ Κ. ΣΩΤΗΡΊΟΥ

  410.  Περεντίδης Θεόδωρος, οικονομολόγος, περιφερειακός σύμβουλος ΑΜΘ

  411.  Περιστεροπούλου Μαρία, εκπαιδευτικός, ταμίας Δ’ ΕΛΜΈ Θεσσαλονίκης

  412.  Πετρίδου Θεώνη, οργανωτική γραμματέας του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Πειραιά “Η Πρόοδος”

  413.  Πετροκόκκινος Λουκάς, Δρ. Φυσικός/ Ακτινοφυσικός, μέλος Ε.Τ.Ε.Π., Εργ. Πυρηνικής Φυσικής, Τμ. Φυσικής ΕΚΠΑ, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Ε.Τ.Ε.Π. Ε.Κ.Π.Α.

  414.  Πετρόπουλος Πάνος, μέλος του Δ.Σ. του ΣΕΤΗΠ

  415.  Πίττας Κώστας, γραμματέας Ομοσπονδίας Υπαλλήλων υπ. Ανάπτυξης (τομείς Βιομηχανίας/Ενέργειας/Έρευνας και Τεχνολογίας)

  416.  Πλατσάκης Γιώργος, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος του Δ.Σ. του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

  417.  Πολυζώη Νίκη, πρόεδρος ΕΛΜΕ Φωκίδας

  418.  Πολυχρονιάδης Δημήτρης, δάσκαλος, πρόεδρος του Δ.Σ. του Συλλόγου Εκπ/κών Π. Ε. Αμαρουσίου

  419.  Προκόβας Χρήστος, ειδικός γραμματέας του Συλλόγου Εκπαιδευτικών ΠΕ Πειραιά “Η Πρόοδος” 

  420.  Πρώιος Μιχάλης, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος του Δ.Σ. του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

  421.  Ρέκκας Θάνος, μέλος Δ.Σ. Φοιτητικού Συλλόγου ΠΤΔΕ ΕΚΠΑ

  422.  Ρέππα Βενετία, εκπαιδευτικός, μέλος Δ.Σ. Α΄ ΕΛΜΕ Αθήνας

  423.  Ρηγόπουλος Γιώργος, συνταξιούχος, Πρόεδρος Κίνησης Πολιτών Χορτιάτη

  424.  Ρηγόπουλος Φραγκίσκος, μηχανικός, αντιπρόεδρος του Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών - Μακεδονίας

  425.  Ρίζος Σεραφείμ, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Χανίων

  426.  Ρώιμπα Φωτεινή,  εκπαιδευτικός,  μέλος του Δ.Σ. της ΕΛΜΕ Λήμνου και Αγίου Ευστρατίου

  427.  Σακελλαροπούλου Αθηνά, δασκάλα, μέλος του Δ.Σ. ΣΕΠΕ Αιγιάλειας

  428.  Σάμιος Παναγιώτης, αντιπρόεδρος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Αιγάλεω

  429.  Σαπουνάς Γιώργος, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Αμαρουσίου

  430.  Σαραϊδάρη Πόπη, καθηγήτρια, μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης

  431.  Σενή Βασιλική, Γ. Γραμματέας ΣΕΠΕ Κορινθίας

  432.  Σερτεδάκη Αμαλία, Υπ.Δημοσίων Σχέσεων ΠΟΣΕΔΙΠ και Αντιπρόεδρος ΠΑΣΕΔΙΠ

  433.  Σιούλας Παναγιώτης  μέλος Δ.Σ. παραρτήματος Θεσσαλίας του ΣΜΤ

  434.  Σκαρπέλης Αντώνης, μέλος Δ.Σ. Ε.Κ.Α., ιδιωτικός υπάλληλος

  435.  Σκορδούλης Κώστας, πρόεδρος Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, μέλος ΕΕ Συλλόγου Διδασκόντων Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου

  436.  Σκούφογλου Μάνος, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος του Δ.Σ. του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

  437.  Σμήλιος Ηλίας, δάσκαλος, μέλος Δ.Σ. Ζ΄ Σ.Ε.Π.Ε, Θεσ/νίκης, δημοτ. σύμβουλος Αμπελοκήπων-Μενεμένης-“ΑΝΥΠΑΚΟΗ”

  438.  Σοφιανόπουλος Ανδρέας, φαρμακοποιός, πρόεδρος Φαρμακευτικού Συλλόγου Αχαΐας

  439.  Σπανόπουλος Άγγελος, μέλος Δ.Σ. Πανελλήνιου Σωματείου Τουριστικών Συνοδών

  440.  Σταμούλης, μέλος Δ.Σ. Ένωσης Συντακτών Περιοδικού Ηλεκτρονικού Τύπου - ΕΣΠΗΤ

  441.  Στεφανίδου Κωνσταντίνα, μέλος Δ.Σ. ΠΑΣΕΔΙΠ ΕΚΠΑ

  442.  Σωτήρης Παναγιώτης, πρόεδρος Συλλόγου Διδασκόντων Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου

  443.  Ταγκόπουλος Σωκράτης, κοινοτικός σύμβουλος στο 1ο κοιν. διαμ. Δ..Αθήνας

  444.  Ταλαχούπης Νίκος, μέλος του Δ.Σ. Συνδικάτου Οικοδόμων Λάρισας

  445.  Ταμπάκης Θεολόγος, μέλος του  Δ.Σ.  του  ΣΕΠΕ Ξάνθης

  446.  Τάσσου Δήμητρα, νηπιαγωγός ειδικής αγωγής, ταμίας Δ.Σ. ΣΕΠΕ Αριστοτέλης

  447.  Τζαμουράνης Δημήτρης, μέλος Δ.Σ. του Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών 

  448.  Τζάρας Μιχάλης, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος του Δ.Σ. του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

  449.  Τζέλας Κώστας, πρόεδρος Ενωτικής Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Καρδίτσας

  450.  Τζίμας Δημήτρης, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος Δ.Σ. ΣΕΤΗΠ

  451.  Τζωρτζακάκης Γιώργος, Γ.Σ. ΑΔΕΔΥ

  452.  Τουλιάτος Χρίστος, μέλος Δ.Σ. ΣΥΒΧΨΑ, δημοτικός σύμβουλος Ζωγράφου

  453.  Τουρλούπης Κώστας, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ

  454.  Τουρνάς Νίκος, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζόμενων ΓΓΔΕ

  455.  Τριανταφυλλίδης Στέφανος, μέλος Δ.Σ. Συνδικάτου Επισιτισμού-Τουρισμού- Ξενοδοχείων Αττικής Αττικής

  456.  Τρώντσιου Ευαγγελία, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Υπαίθρου Θεσσαλονίκης

  457.  Τσατούρας Βαγγέλης, αντιπρόεδρος Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας

  458.  Τσελεπής Παναγιώτης, πρόεδρος Σωματείου Εργαζόμενων Δήμου Νίκαιας - Αγ. Ιωάννη Ρέντη

  459.  Τσιγαρίδας Βασίλης, δικηγόρος, μέλος Δ.Σ. ΔΣΘ

  460.  Τσιμοράγκας Νικόλαος, εκπαιδευτικός, μέλος του Δ.Σ. της ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  461.  Τσιμπουκλή Άννα, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Διδασκόντων Ελληνικού Ανοικτού Πανεπιστημίου

  462.  Τσίτσος Άρης, μέλος ΕΓ του ΝΤ ΑΔΕΔΥ Λασιθίου, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Ιεράπετρας

  463.  Τσολακίδης Ηλίας, μέλος Δ.Σ. ΣΕΠΕ Κορινθίας

  464.  Υφαντή Ελισάβετ, Πρόεδρος Σωματείου Επισιτισμού - Τουρισμού Πάργας

  465.  Φελέκης Γιάννης, συνταξιούχος, μέλος ΣΦΕΑ

  466.  Φιντικάκης Νίκος, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος του Δ.Σ. του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

  467.  Φλέγκας Κώστας, πρόεδρος Συλλόγου Χημικών Μηχανικών Μαγνησίας

  468.  Φραγκεδάκη Τόνια, ταμίας Ε' ΕΛΜΕ Αθήνας

  469.  Φραγκούλης Ιωάννης, ασφαλιστικός σύμβουλος, δημοτικός σύμβουλος Νέας Σμύρνης

  470.  Φραντζή Μαρία, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος του Δ.Σ. του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ

  471.  Φωτέλλη Ειρήνη, μέλος Δ.Σ. ΠΟΣΠΕΡΤ

  472.  Χαδούλης Μάριος, πρόεδρος Α’ ΣΕΠΕ Πειραιά "Ρήγας Φεραίος”

  473.  Χαϊκάλης Σπύρος, μέλος Δ.Σ. Σωματείου Εργαζομένων στην Έρευνα και Τριτοβάθμια Εκπαίδευση

  474.  Χαλκιάς Ηλίας, εργαζόμενος στον επισιτισμό, μέλος του Δ.Σ. του ΣΕΤΕΠΕ

  475.  Χαμηλάκη Κατερίνα, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Ελλήνων Αρχαιολόγων

  476.  Χατζάρας Νίκος, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζόμενων Δήμου Αμπελοκήπων - Μενεμένης

  477.  Χατζέλα Δήμητρα, δασκάλα, ειδική γραμματέας Δ.Σ. ΣΕΠΕ Κερατσινίου-Περάματος “Ν.Πλουμπίδης”

  478.  Χατζηγιάννης Γιάννης, μέλος Δ.Σ. Συλλόγου Εργαζομένων ΕΦΚΑ Μαγνησίας

  479.  Χατζοπούλου Σοφία, εκπαιδευτικός ΠΕ 06, ΣΕΠΕ Κορυδαλλού-Αγ. Βαρβάρας

  480.  Χεππάκη Αναστασία, μέλος Δ.Σ. Ε΄ΣΕΠΕ "Δελμούζος-Κουντουράς" Ν. Θεσσαλονίκης

  481.  Χριστόπουλος Γιώργος, πρόεδρος ΟΙΕΛΕ

  482.  Χριστόπουλος Δημοσθένης, μέλος Μεικτού Συμβουλίου ΕΣΗΕΑ

  483.  Χριστοφόρου Νίκος, δάσκαλος, γραμματέας ΣΕΠΕ Λαγκάδα

  484.  Χρόνης Γιώργος, δημοτικός σύμβουλος Δήμου Ιλίου, συνταξιούχος εκπαιδευτικός



    Εργαζόμενοι/ες συνδικαλιστές/τριες
  485.  Αγαπητού Ειρήνη, ιδιωτική υπάλληλος

  486.  Αγγελή Ασημίνα, συνταξιούχος 

  487.  Αγγελή Κέλλυ, συνταξιούχος 

  488.  Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος, πολιτικός μηχανικός

  489.  Αγγελόπουλος Μάριος, μουσικός

  490.  Αγγελόπουλος Μιχάλης, συνταξιούχος

  491.  Αγγελοπούλου Παρασκευή, κοσμητολόγος

  492.  Αγοραστός Θωμάς, εργατοτεχνίτης

  493.  Αδαμόπουλος Νίκος, ΚΣΕ ΑΝΤΑΡΣΥΑ

  494.  Αθανασιάδης Θάνος, εκπαιδευτικός, γυμναστής

  495.  Αθανασόπουλος Θάνος, εργαζόμενη στη ΜΟΔ ΑΕ

  496.  Αθανασόπουλος Νίκος, δάσκαλος, Α΄ Σύλλογος Εκπαιδευτικών Π.Ε. Αθηνών

  497.  Αθανασόπουλος Τάκης, μέλος της Γραμματείας της Πρωτοβουλίας για Σύγχρονο Κομμουνιστικό Πρόγραμμα και Κόμμα

  498.  Αθανασούλα Ανθή, δασκάλα, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  499.  Ακουτα Σουλτάνα, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  500.  Αλεξάτος Γιώργος, ιστορικός, συγγραφέας

  501.  Αναστασάκη Ρόδη, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  502.  Αναστασιάδης Τάσος, Συντονισμός Εργατικής Αντίστασης

  503.  Αναστασίου Παναγιώτης, εργαζόμενος στις συγκοινωνίες, μέλος σχήματος ΕΑΣ-ΟΣΥ

  504.  Ανδρεάτος  Γρηγόρης, οικονομολόγος, λογιστής

  505.  Ανδρέου Μαρία, εργαζόμενη στη ΜΟΔ ΑΕ

  506.  Ανδρικόπουλος Βασίλης, προγραμματιστής 

  507.  Ανδρικόπουλος Χρήστος, άνεργος

  508.  Ανδρικοπούλου Ευγενία, ηλεκτρολόγος μηχανολόγος 

  509.  Ανδρικοπούλου Στέλλα, φοιτήτρια

  510.  Ανδρίτσου Δάφνη, αρχιτέκτονας

  511.  Ανδρουλάκης Γιώργος, αναπλ. καθηγητής Πανεπιστημίου Πατρών

  512.  Ανεζίρης Μιχάλης, εκπαιδευτικός 

  513.  Αντωνιάδης Κωνσταντίνος, κτηματομεσίτης, Θεσσαλονίκη

  514.  Αντωνίου Αντώνης, ιστορικός, διδάσκων ΕΑΠ

  515.  Αντωνίου Γιώργος, μεταπτυχιακός φοιτητής

  516.  Αντωνίου Κλεάνθης, πολιτικός μηχανικός, CNWAY, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  517.  Αντωνίου Σοφία, αρχιτέκτονας

  518.  Αντωνόπουλος Βασίλης, αυτοαπασχολούμενος

  519.  Αντωνούλη Βάσω, νομικός 

  520.  Αραμπατζή Γιώτα, φιλόλογος, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  521.  Αργύρη Νίκη, συντονισμός Εργατικής Αντίστασης

  522.  Αργυρίου Νίκος, ιδιωτικός υπάλληλος

  523.  Αργυρός Δημήτρης, συνταξιούχος

  524.  Αριανούτσος Νίκος, κινηματογραφιστής 

  525.  Αρκολάκης Μανόλης, ιστορικός, ΣΕΠ ΕΑΠ

  526.  Ασημακοπούλου Βίκυ, δασκάλα

  527.  Αστήθα Μαρία, διδάκτορας Νεοελληνικής Φιλολογίας

  528.  Αυγεροπούλου Ξένια Δήμητρα, φοιτήτρια

  529.  Αυγέρος Κωνσταντίνος, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  530.  Βαβουρανάκης Κώστας, μέλος ΣΕΤΗΠ

  531.  Βαβούτη Σταματίνα, εκπαιδευτικός, Α’ ΕΛΜΕ Αθήνας

  532.  Βαϊνάς Στέλιος, μέλος ΔΣ Φοιτητικού Συλλόγου ΠΤΔΕ ΕΚΠΑ

  533.  Βαλαβανίδης Στέλιος, συνταξιούχος, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  534.  Βαλλιάνου Βασιλική, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  535.  Βαλσαμάκη Αγγελική, δημοτική υπάλληλος

  536.  Βαμβακίδου Ιφιγένεια, καθηγήτρια, Παιδαγωγική Σχολή ΑΠΘ

  537.  Βαρβαρίγου Αθηνά, φοιτήτρια

  538.  Βάσου Αθηνά, Πολιτικός Μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών 

  539.  Βάσσιος Ευάγγελος, διανομέας με χρήση δικύκλου

  540.  Βαφειάδου Νάγια, κοινωνική λειτουργός

  541.  Βαχαβιώλος Θεοφάνης, πολιτικός μηχανικός

  542.  Βέζου Αθανασία, μέλος ΣΕΠΕ Κ. ΣΩΤΗΡΊΟΥ

  543.  Βελεγρίνος Φαίδων, εργαζόμενος στην ΤΕΧΝΟΚΑΝ

  544.  Βέλλας Κώστας, τηλεφωνητής

  545.  Βεργάκη Αναστασία, αρχαιολόγος

  546.  Βλασόπουλος Κώστας, αναπλ. καθηγητής, Πανεπιστήμιο Κρήτης

  547.  Βλαχάβας Λευτέρης, συνταξιούχος σιδηροδρομικός

  548.  Βλάχος Γιώργος, κτηνοτρόφος

  549.  Βλάχου Αγγελική, ΣΕΠΕ Κιλκίς

  550.  Βλάχου Αντιγόνη, ιδιωτική υπάλληλος

  551.  Βλάχου Ελένη, ΣΤ’ ΣΕΠΕ Θεσσαλονίκης “Αριστοτέλης”

  552.  Βλάχου Ευγενία, συνταξιούχος

  553.  Βλάχου Μαρία, πολιτικός μηχανικός

  554.  Βογιατζής Παναγιώτης, ελεύθερος επαγγελματίας

  555.  Βογιατζόγλου Γιώργος, ελεύθερος επαγγελματίας

  556.  Βούζας Παναγιώτης, φιλόλογος, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  557.  Βουτυράκη Μαρία, φαρμακοποιός

  558.  Βωβού Σίσσυ, συνταξιούχος

  559.  Γαγάνη Βασιλική, συνταξιούχος

  560.  Γαλαζούλα Ηλιάνα, σχεδιάστρια 

  561.  Γαλανόπουλος Βαγγέλης, συνταξιούχος

  562.  Γαργάλας Γιώργος, μηχανολόγος μηχανικός

  563.  Γαρμπής Μάρκος, καθηγητής αγγλικών, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  564.  Γεραλή Ελένη, αρχιτέκτονας

  565.  Γερασιμάτος Βαγγέλης, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  566.  Γεροκούδη Αιμιλία, φιλόλογος

  567.  Γέροντας Θωμάς, μέλος ΣΕΠΕ Κ. ΣΩΤΗΡΊΟΥ

  568.  Γεωργακοπούλου Λιάνα, ψυχολόγος

  569.  Γεωργιόπουλος Γιώργος, δάσκαλος, ΣΕΠΕ Μακρυγιάννης

  570.  Γεωργιοπούλου Κωνσταντίνα, συντ. Εκπαιδευτικός

  571.  Γεωργίου Αλεξάνδρα, φοιτήτρια

  572.  Γεωργίου Νατάσσα, νηπιαγωγός ειδικής αγωγής, ΣΕΠΕ Κορίνθου

  573.  Γεωργόπουλος Γιώργος, φοιτητής

  574.  Γεωργόπουλος Κωνσταντίνος, συνταξιούχος μουσικός, πρώην πρόεδρος του Πανελλήνιου Μουσικού Συλλόγου, πρώην αντιπρόεδρος της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Θεάματος Ακροάματος

  575.  Γεωργοπούλου Έμμα

  576.  Γιακωβάκη Κωνσταντίνα, φιλόλογος, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  577.  Γιαννακοπούλου Βασιλική, εκπαιδευτικός

  578.  Γιάνναρη Αργυρώ, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  579.  Γιαννέλος Λεγαντής, ΕΔΙΠ Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

  580.  Γιαννικάκης Μιχάλης, φοιτητής τμήματος Φυσικής

  581.  Γιαννίρη Αικατερίνη, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  582.  Γιαννόπουλος Γιώργος, εκδότης

  583.  Γιώτη Λαμπρίνα, επίκ. Καθηγήτρια ΑΠΘ

  584.  Γκικουρία Αΐντα, πληροφορικός, μέλος ΣΕΠΕ "Ο Περικλής”

  585.  Γκιόλμας Αριστοτέλης, ΕΔΙΠ, ΕΚΠΑ

  586.  Γκιοτσαλίτης Κωνσταντίνος, αρχιτέκτων μηχανικός

  587.  Γκόνδρα Κωνσταντίνα, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  588.  Γκότσης Κώστας, δικηγόρος, δρ ιστορίας

  589.  Γκουλιώνης Στέφανος, δάσκαλος, ΣΕΠΕ Τρικάλων

  590.  Γκουντή Έλλη, τοπογράφος-αγρονόμος μηχανικός

  591.  Γκουντής Αντώνης, πολιτικός μηχανικός

  592.  Γκουντινάκος Περικλής, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  593.  Γκουντούμας Μιχαήλ, κοινωνικός λειτουργός, Σύλλογος Κοινωνικών Λειτουργών Ελλάδας (ΣΚΛΕ)

  594.  Γκράτζια Ρούμμα Μαρία, αρχιτέκτων μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  595.  Γκρέτσικου Αίγλη, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  596.  Γκρίλλα Ελένη, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  597.  Γουβιάς Διονύσης, αναπλ. Καθηγητής Πανεπιστημίου Αιγαίου

  598.  Γουδέλης Τάσος, μηχανικός

  599.  Γούλας Γιώργος, συνταξιούχος καθηγητής

  600.  Γούναρη Παναγιώτα, Professor, University of Massachusetts Boston, ΗΠΑ

  601.  Γούσης Κώστας, δικηγόρος

  602.  Γραβάνη Ινώ - Άρηα, φοιτήτρια, Τμήμα Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης, πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

  603.  Γραμμένος Θεοφάνης, αναπλ. καθηγητής, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

  604.  Γρηγόρη Μαρία, εκπαιδευτικός

  605.  Γρηγοριάδης Κώστας, σκιτσογράφος

  606.  Γρηγορόπουλου Ρέα, ιδιωτική υπάλληλος

  607.  Γρυσμπολάκη Πωλίνα, εκπαιδευτικός

  608.  Δαλαμάγκας Κωνσταντίνος, ηθοποιός

  609.  Δάλλη Μαρία, δασκάλα ΠΕ70, 1ο Δ.Σ. Καρλοβασίου, Σάμος

  610.  Δαραβέλιας Βασίλης, οδοντοτεχνίτης

  611.  Δαφέρμος Μανόλης, καθηγητής Πανεπιστημίου Κρήτης

  612.  Δαφνής Στέλιος, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  613.  Δέδε Μαρία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  614.  Δεληγιαννοπούλου Καλλιόπη, Δημοτικό Σχολείο Αβδήρων, ΣΕΠΕ Ξάνθης

  615.  Δεληκάρη Αναστασία, αρχιτεκτόνισσα

  616.  Δεμένικα Κωνσταντίνα, ΣΕΕΠΕΑΠ Πελοποννήσου Καλαμάτα

  617.  Δεμίρη Γιαννούλα, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  618.  Δεσύλλας Δημήτρης, γεωπόνος

  619.  Δημητρακοπούλου Βάλια, φοιτήτρια πολιτικών μηχανικών ΕΜΠ

  620.  Δημόπουλος Δημήτρης, πολιτικός μηχανικός ΕΜΠ, φυσικός ΕΚΠΑ

  621.  Διαμαντάκη Αργυρώ, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  622.  Διαμαντοπούλου Αρετή, εκπαιδευτικός, Α΄ Σύλλογος Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.

  623.  Διαμαντοπούλου Μαρία, καθηγήτρια Γραφικών Τεχνών, Γ' ΕΛΜΕ Δυτικής Αθήνας

  624.  Δικαίος Κώστας, μηχανολόγος μηχανικός στη βιομηχανία

  625.  Δικαίου Αικατερίνη, φοιτήτρια μαθηματικού Αθήνας 

  626.  Δικαίου Ελευθερία, φοιτήτρια Αρχιτεκτονικής ΕΜΠ

  627.  Δικαίου Μαρία, καθηγήτρια εφαρμοσμένων τεχνών

  628.  Δίπλα Νατάσα, νηπιαγωγός, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης

  629.  Δογκογιάννη Φωτεινή, συνταξιούχος

  630.  Δοδακοπούλου Μαρία, δασκάλα, ΣΕΠΕ Σερρών  

  631.  Δοκανάρη Αθανασία, εκπαιδευτικός

  632.  Δούλος Ορέστης, πολιτικός μηχανικός, πανελλήνιο σωματείο Vantage Towers Greece, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  633.  Δραγανίγου Μυρτώ, φοιτήτρια αρχιτεκτονικής

  634.  Δράκος Δημήτρης, δικηγόρος

  635.  Δρόσου Ξενιώ, χημικός μηχανικός, Σύρος

  636.  Ελαφρός Γιάννης, δημοσιογράφος

  637.  Ελευθεριάδου Μαριώ, προσωρινή αναπληρώτρια στην εκπαίδευση

  638.  Εμμανουήλ Χρυσούλα, συντ. τραπεζική υπάλληλος

  639.  Εξάρχου Λένα, εκπαιδευτικός

  640.  Ερρίκου Δέσποινα, νομικός

  641.  Ευαγγελάκος Βαγγέλης, μαθηματικός

  642.  Χρήστου Ευάγγελος, 9ο Γυμνάσιο Καλλιθέας

  643.  Ευθυμίου Διονύσης, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  644.  Ευσταθιάδη Χαρά, εκπαιδευτικός

  645.  Ευσταθίου Γιάννης, υποψήφιος διδάκτορας Γενικής Κοινωνιολογίας (Πάντειο Πανεπιστήμιο), μέλος του Πανελλαδικό Σωματείο Εργαζομένων στην Έρευνα και την Τριτοβάθμια Εκπαίδευση

  646.  Ευσταθίου Τάσος, εκδότης

  647.  Ευταξιόπουλος Δημήτρης, αρχιτέκτων

  648.  Ευωδιές Κώστας, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  649.  Ζαγορίτου Πηνελόπη, αυτοαπασχολούμενη

  650.  Ζαγουριάνου Μαργαρίτα, δασκάλα

  651.  Ζαμάνη Ειρήνη, φιλόλογος, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  652.  Ζαμπουλάκης Νίκος, εκπαιδευτικός, ΣΕΠΕ Ηρακλείου "Δομήνικος Θεοτοκόπουλος"

  653.  Ζαραϊδώνη Βούλα, νηπιαγωγός, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  654.  Ζαρκινού Βάσω, δασκάλα, ΣΕΠΕ Ηλιούπολης

  655.  Ζαφείρη Ελένη, ηθοποιός

  656.  Ζαφείρης Κώστας, ιστορικός, Χιακή Συμπολιτεία

  657.  Ζαχαράκη Εύη, Α΄ Σύλλογος Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.

  658.  Ζαχαρή Θεοδώρα, φοιτήτρια

  659.  Ζαχαρής Αντώνης, μηχανολόγος μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  660.  Ζαχάρης Χαράλαμπος, φιλόλογος, μέλος Σωματείου Εργαζομένων Ιδιωτικής Εκπαίδευσης νομού Ηρακλείου "Γαλάτεια Καζαντζάκη"

  661.  Ζαχαρόπουλος Αχιλλέας, μέλος Συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού ν. Αττικής, μέλος στο σχήμα Λάντζα-εργατική αγωνιστική συσπείρωση στον επισιτισμό-τουρισμό

  662.  Ζέης Θοδωρής, δικηγόρος

  663.  Ζερβός Γιώργος, χημικός

  664.  Ζήσης Δημήτρης, ΠΕ 70 ΣΕΠΕ Σαλαμίνας

  665.  Ζούγλος Φίλιππος, πολιτικός μηχανικός

  666.  Ζουρλίδου Δήμητρα, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  667.  Ζυμαρά Νεφέλη, φοιτήτρια Χημείας ΑΠΘ

  668.  Ζώτος Δημήτρης, δικηγόρος, ΔΣΑ

  669.  Ηλιαρείζη Χαρούλα, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  670.  Ηλιοπούλου Σταυρούλα, δασκάλα, μέλος Σ.Ε.Π.Ε. Δυτικής Αττικής "Κώστας Βάρναλης"

  671.  Θαλάσση Ευθυμία, δασκάλα, ΣΕΠΕ Ηλιούπολης

  672.  Θάνου Ειρήνη, υπ. διδάκτωρ Νευροβιολογίας, Πανελλαδικό Σωματείο Εργαζομένων στην Έρευνα και την Τριτοβάθμια Εκπαίδευση

  673.  Θεμελής Σπύρος, Associate professor of Education, University of East Anglia, UK

  674.  Θεοδωρά Ειρήνη, φοιτήτρια

  675.  Θεοδωράκη Στέλλα, φοιτήτρια

  676.  Θεοδωρόπουλου Ιωάννα, φοιτήτρια

  677.  Ιακώβου Νένα, συνταξιούχος δασκάλα

  678.  Ιωαννίδης Στέφανος, φιλόλογος-ιστορικός, Β' ΕΛΜΕ Αιτωλοακαρνανίας

  679.  Ιωαννίδης Τάσος, βιολόγος, πρόεδρος Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  680.  Ιωαννίδου Αλεξάνδρα, καθηγήτρια Πανεπιστημίου Μακεδονίας

  681.  Ιωαννίδου Γιώτα, εκπαιδευτικός, Ε' ΕΛΜΕ Ανατολικής Αττικής

  682.  Ιωαννίδου Κατερίνα, αναπληρώτρια δασκάλα 

  683.  Καζαντζή Όλγα, συνταξιούχος καθηγήτρια

  684.  Καζαντζή Πατρούλα, συνταξιούχος καθηγήτρια

  685.  Καινούργιου Αικατερίνη, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  686.  Κακαές Βαγγέλης, δάσκαλος  ΣΕΠΕ "Ηρώ Κωνσταντοπούλου"

  687.  Κάκαρης Ιωάννης, μέλος Ε΄ΣΕΠΕ "Δελμούζος-Κουντουράς" Ν. Θεσσαλονίκης

  688.  Κακαρώνης Παναγιώτης, εργάτης καθαριότητας

  689.  Κακούρης Λυσίμαχος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  690.  Κακούρου Κωνσταντίνα, Ε’ ΕΛΜΕ Αθήνας

  691.  Καλαμάρας Αντώνης, μηχανικός Η/Υ & Πληροφορικής

  692.  Καλαμπαλίκης Γιώργος, ιδιωτικός υπάλληλος, Σωματείο Εμποροϋπαλλήλων Ιωαννίνων

  693.  Καλαντίδου Αργυρώ, πολιτικός μηχανικός

  694.  Καλημερίδης Γιώργος, δάσκαλος, 16ο ΔΣ Σταυρούπολης

  695.  Καλμούκος Χρήστος, εκπαιδευτικός Αγγλικής Φιλολογίας

  696.  Καλογήρου Νικόλας, μηχανικός Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης, μέλος ΤΕΕ

  697.  Καλοϊδάς Σοφοκλής, χημικός μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  698.  Καμινιώτης Παναγιώτης, Γεωπόνος, μέλος συλλόγου εργαζομένων περιφέρειας Θεσσαλίας

  699.  Καμπερίδης Γιώργος, αρχιτέκτονας μηχανικός

  700.  Καμπουράκη Μαίρη, δημοσιογράφος

  701.  Κανάβαρης Νικόλας, αρχιτέκτων μηχανικός

  702.  Κανελλής Δημήτρης, μέλος Εμπορικού Συλλόγου Βόλου - Ν. Ιωνίας

  703.  Κανελλής Νίκος, μηχανολόγος μηχανικός

  704.  Κανελλοπούλου Δώρα, δασκάλα, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  705.  Κανελλοπούλου Κατερίνα, μισθωτή λογίστρια ΠΟΛ

  706.  Κανέλλος Γρηγόρης, εργαζόμενος στις συγκοινωνίες, μέλος σχήματος ΕΑΣ-ΟΣΥ

  707.  Κανέλλος Κωνσταντίνος, εργαζόμενος στις συγκοινωνίες, μέλος σχήματος ΕΑΣ-ΟΣΥ

  708.  Καπέτα Θεοπίστη, φοιτήτρια δημοσιογραφίας και ΜΜΕ

  709.  Καπετανάκη Γαρυφαλλιά, Φιλόλογος, ΣΕΦΚ

  710.  Καραγεώργου Γιάννα, βιολόγος

  711.  Καραγιάννη Γιώτα, αναπλ. Καθηγήτρια ΠΤΔΕ ΑΠΘ

  712.  Καραγιάννης Παναγιώτης, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  713.  Καραγιαννόπουλος Σταμάτης, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  714.  Καραθανάση Μαριάννα, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  715.  Καρακώστας Στέλιος, πολιτικός μηχανικός

  716.  Καραμήτρου Χρύσα, εκπαιδευτικός

  717.  Καραμήτσος Ηλίας, φοιτητής

  718.  Καραμήτσος Στέλιος, εργαζόμενος στη ΜΟΔ ΑΕ

  719.  Καραμπατζάκη Αλίκη, ΣΕΠΕ Ιεράπετρας

  720.  Καραναστάση Κατερίνα, αρχιτέκτονας

  721.  Καρασαββίδου Ελένη, ΕΔΙΠ ΠΤΔΕ Παν/μίου Ιωαννίνων

  722.  Καραφουλίδου Νανά, κοινωνική λειτουργός

  723.  Καρδαμίτσης Παναγιώτης, εκπαιδευτικός

  724.  Καριώτη Βάσω, μουσικός 

  725.  Καρμοίρης Νικόλαος, φοιτητής

  726.  Καρτάλη Ελισσάβετ

  727.  Καρυώτης Δημήτρης, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, πρώην πρόεδρος Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής, πρώην μέλος ΔΣ ΟΛΜΕ

  728.  Κασαπίδου Κατερίνα, χημικός

  729.  Κασβίκη Βιβή, δασκάλα, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης, (Αθήνα)

  730.  Κάσκαρης Γιάννης, δάσκαλος, μέλος Ε΄ΣΕΠΕ "Δελμούζος-Κουντουράς" Ν. Θεσσαλονίκης

  731.  Κασόλας Γιώργος, φωτογράφος, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  732.  Καστρινάκη Αντωνέλα, εκπαιδευτικός

  733.  Κατέρης Ναπολέων, κτηνίατρος

  734.  Κατζάνη Σοφία, εκπαιδευτικός

  735.  Κατσανούλη Πέρσα, ηθοποιός ΣΕΗ

  736.  Κατσαρέλη Δέσποινα, άνεργη

  737.  Κατσιαμπούρα Ζωή, συνταξιούχος καθηγήτρια, σχολική σύμβουλος β/θμιας εκπαίδευσης

  738.  Κατσιαμπούρα Σούλα, συνταξιούχος καθηγήτρια

  739.  Κατσίφης Νίκος, οικοδόμος

  740.  Κατσιώλη Αγγελική, δασκάλα

  741.  Κατσουλάκος Νίκος, μηχανολόγος μηχανικός, αναπληρωτής καθηγητής ΑΕΝ Ασπροπύργου

  742.  Καττής Δημήτρης, εργάτης τυπογραφείου

  743.  Καψάλη Βασιλική, φιλόλογος

  744.  Κεσόγλου Μαριάννα, ΠΕ60 

  745.  Κεφαλής Χρήστος, συγγραφέας

  746.  Κεχαγιάς Χρήστος, ΕΔΙΠ, ΕΚΠΑ

  747.  Κιτσαντά Μάρθα, αναπληρώτρια δασκάλα, ΣΕΠΕ “Δ. Γληνός”

  748.  Κίτσος Απόστολος, γεωπόνος

  749.  Κλείτση Όλγα, software engineer

  750.  Κλημόπουλος Θωμάς, φαρμακοποιός

  751.  Κλιάφα Άρτεμις, δασκάλα, μέλος του συλλόγου Π.Ε. "Ρόζα Ιμβριώτη”, μέλος της Επιτροπής Πιστοποίησης της ΑΔΕΔΥ 

  752.  Κοασίδης Νίκος, ελεύθερος επαγγελματίας

  753.  Κοιλάκου Σύλβια, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  754.  Κόκκορης Νικόλαος, φοιτητής

  755.  Κοκκωνίδου Σοφία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  756.  Κοκοτσάκη Ελευθερία, εκπαιδευτικός

  757.  Κολλιάς Γιώργος, ΙΝΕ/ ΓΣΕΕ

  758.  Κολοβός Παναγιώτης, δικηγόρος, Δικηγορικός Σύλλογος Αθηνών, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  759.  Κολόζη Μαρία, δασκάλα, Σάμος

  760.  Κολωνιώτου Αναστασία, δασκάλα, μέλος ΣΕΠΕ Αργολιδας

  761.  Κομνηνού Ευανθία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  762.  Κομπορόζου Ελένη, δασκάλα ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  763.  Κόνια Ελίνα, χημικός

  764.  Κονισπολιάτης Σταύρος, φοιτητής

  765.  Κοντομηνάς Διονύσης, δικηγόρος

  766.  Κοντού Αικατερίνη, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  767.  Κοντούδη Μαρία, αρχιτέκτων μηχανικός

  768.  Κοροντζής Παναγιώτης, αναπληρωτής δάσκαλος

  769.  Κορωναίος Αναστάσιος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  770.  Κοτινόπουλος Αργύρης, δάσκαλος

  771.  Κοτρώτσιος Νίκος, δάσκαλος, ΣΕΠΕ Αιγάλεω

  772.  Κοτσάκος Χρήστος, εργαζόμενος στην Αποκεντρωμένη Διοίκηση Αττικής

  773.  Κατσιαμάκη Βικτώρια, ψυχολόγος

  774.  Κοτσινάρη Μαρία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  775.  Κοτσιράκη Αθηνά, εκπαιδευτικός

  776.  Κόττη Ευαγγελία, αγγλικών, Σύλλογος εκπαιδευτικών Π.Ε. Κορυδαλλού – Αγίας Βαρβάρας

  777.  Κουδούνη Ντίνα, ιδιωτική υπάλληλος

  778.  Κούκη Ιωάννα, υποψήφια διδάκτωρ Université Paris Cité

  779.  Κουνιάκη Ευγενία, δικηγόρος

  780.  Κούντη Σοφία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  781.  Κουντούρη Μαριλένα, δημοσιογράφος

  782.  Κουπατσιάρης Αθανάσιος, ΣΕΠΕ Πιερίας

  783.  Κουράκης Νίκος, εκπαιδευτικός, ΣΕΠΕ Χανίων

  784.  Κουρέλου Σοφία, νοικοκυρά

  785.  Κουρούκλης Διονύσης, δάσκλαλος, ΣΕΠΕ Νάουσας

  786.  Κουρούση Εμμανουέλα, εργαζόμενη στη ΜΟΔ ΑΕ

  787.  Κούρτη Ιουλία, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  788.  Κουτρουμάνος Μιχάλης, εκπαιδευτικός σε φροντιστήρια

  789.  Κουτσοπούλου Τόνια, μέλος Συνδικάτου Επισιτισμού Τουρισμού ν. Αττικής, μέλος στο σχήμα Λάντζα-εργατική αγωνιστική συσπείρωση στον επισιτισμό-τουρισμό

  790.  Κουτσούκος Παναγιώτης, ιδιωτικός υπάλληλος

  791.  Κουτσούκος Χάρης , ιδιωτικός υπάλληλος

  792.  Κουτσουμπός Θόδωρος, μαθηματικός

  793.  Κόφφας Γιώργος, συνταξιούχος

  794.  Κρασάκη Μυρτώ, αρχιτέκτων μηχανικός

  795.  Κρασάκης Νίκος, πολιτικός μηχανικός, ΚΣΕ ΑΝΤΑΡΣΥΑ

  796.  Κρασσάς Δημήτρης, ιδιωτικός υπάλληλος

  797.  Κριτσινιώτης Θανάσης, συντ. φιλόλογος

  798.  Κυκιά Σάρα, ιδιωτική υπάλληλος σε συμβουλευτική

  799.  Κυπραίος Μανόλης, συνταξιούχος δάσκαλος

  800.  Κυριαζόγλου Κωνσταντίνα, εργαζόμενη στη ΜΟΔ ΑΕ

  801.  Κυριαζοπούλου Εύα, εκπαιδευτικός

  802.  Κυριακίδου Δώρα, καθηγήτρια φυσικής αγωγής, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης

  803.  Κυριακού Παντελής, εργάτης

  804.  Κυριανάκης Αλέκος, εργαζόμενος στη ΜΟΔ ΑΕ

  805.  Κυρίλλου Δήμητρα, πολιτικός μηχανικός, Μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών, μέλος ΠΣΟ Ανταρσύα 

  806.  Κυριτσάς Γιώργος, γεωπόνος

  807.  Κυρούσης Ηλίας, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  808.  Κωνσταντάρας Στρατής, ιδιωτικός υπάλληλος

  809.  Κωνσταντάς Κοσμάς, χημικός μηχανικός

  810.  Κωνσταντινίδης Νίκος

  811.  Κώνστας Σωτήρης, φιλόλογος, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  812.  Κωτσάκος Χρίστος, υπάλληλος στην Αποκεντρωμένη Διοίκηση Αττικής, μέλος του σωματείου υπαλλήλων της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής

  813.  Λαγάκη Στέλλα, χημικός 

  814.  Λαθήρας Χρήστος, ΣΕΠΕ Λαγκαδά Θεσσαλονίκης

  815.  Λάλου Ελένη, βιβλιοϋπάλληλος

  816.  Λάμπρου Κατερίνα, συμβολαιογράφος

  817.  Λανβατσής Δημήτρης, μέλος Χιακής Συμπολιτείας

  818.  Λανταβός Βασίλειος, μέλος Ε΄ΣΕΠΕ "Δελμούζος-Κουντουράς" Ν. Θεσσαλονίκης

  819.  Λασπίδου Αλίκη, αναπληρώτρια δασκάλα, Ζ' ΣΕΠΕ Θεσ/νίκης, 16ο ΔΣ Σταυρούπολης

  820.  Λαχανιώτη Τόνια, βοηθός φαρμακείου, Ζάκυνθος

  821.  Λεγάκη Αντωνία, δικηγόρος Αθηνών

  822.  Λέστος Επαμεινώνδας, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  823.  Λιαμπότης Σωτήρης, οικοδόμος, Συνδικάτο Οικοδόμων Θεσπρωτίας

  824.  Λιαρόπουλος Παναγιώτης, Associate Professor, Berklee College of Music, ΗΠΑ

  825.  Λιβέρη Άννα, φιλόλογος, διδάκτωρ Παν/μίου Αιγαίου, ΕΛΜΕ Ζακύνθου

  826.  Λίλη Αικατερίνη, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  827.  Λιναρδάκη Δήμητρα, δικηγόρος

  828.  Λιναρδάτος Φοίβος, εκπαιδευτικός ΣΕΦΚ

  829.  Λιότσιος Βασίλης, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  830.  Λούβαρη Ευαγγελία, εκπαιδευτικός, Α΄ Σύλλογος Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.

  831.  Λύκου Αλεξάνδρα, ΠΕ 60.50, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  832.  Λυσσαρης Γιώργος, συνταξιούχος

  833.  Λύτρα Αλκμήνη, μηχανολόγος μηχανικός 

  834.  Λώλος Λεωνίδας, εκπαιδευτικός

  835.  Μαγαλιού Δώρα, μουσικός

  836.  Μαγαλιού Μαρία, καθηγήτρια Μ.Ε.

  837.  Μαγκίντ Άκης Ελ Χαμζαουι, βιβλιοθηκονόμος, εργαζόμενος στην Εθνική Βιβλιοθήκη

  838.  Μακρή Πηνελόπη, αυτοαπασχολούμενη 

  839.  Μακρόγλου Ευκλείδης, δικηγόρος, Εναλλακτική Πρωτοβουλία Θεσσαλονίκης - συνεργαζόμενοι

  840.  Μακρυνιώτου Μαριλένα, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  841.  Μαλγαρινού Βάσω, αναπληρώτρια δασκάλα, ΣΕΠΕ Ηλιούπολης «Μ.Παπαμαύρος»

  842.  Μαλλιαρουδάκη Φαίδρα, φοιτήτρια

  843.  Μαλλικούρτη Ελένη, νηπιαγωγός

  844.  Μαναγλιώτου Αργυρώ, δασκάλα, Α' Σύλλογος Εκπαιδευτικών Αθηνών ΠΕ

  845.  Μανέτα Μυρσίνη, αρχιτέκτων

  846.  Μανοπούλου Εύη, εκπαιδευτικός

  847.  Μανταντζή Λένα, εκπαιδευτικός

  848.  Μάντζου Μαρίνα, δημοσιογράφος ΕΡΤ3

  849.  Μαντζώρος Φώτης, εκπαιδευτικός αγγλικής γλώσσας, μέλος ΕΓ του ΝΤ Σάμου της ΑΔΕΔΥ

  850.  Μαξούρης Πάτροκλος, εργαζόμενος στις συγκοινωνίες, μέλος σχήματος ΕΑΣ-ΟΣΥ

  851.  Μαραβελάκης Γιάννης, ιδιωτικός υπάλληλος

  852.  Μαραγκός Ιωάννης, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  853.  Μαράκης Ειρηναίος, άνεργος, ποιητής

  854.  Μάραντος Χρήστος, συνταξιούχος δημοσιογράφος 

  855.  Μαργαρίτη Μαρία, δημοσιογράφος στην ΕΡΤ

  856.  Μαργαρίτη Ελεάνα, δασκάλα, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  857.  Μαργαρίτης Γιώργος, Καθηγητής σύγχρονης ιστορίας ΑΠΘ

  858.  Μαργέλη Ρίτα, φιλόλογος

  859.  Μαργέλη Χριστίνα, γεωπόνος, φαρμακοϋπάλληλος

  860.  Μαρκέτος Σπύρος, καθηγητής Τμήματος Πολιτικών Επιστημών, ΑΠΘ

  861.  Μαρκόπουλος Γιώργος, επικεφαλής δημοτικής παράταξης "Εκτός Πλάνου - Αντικαπιταλιστική Κίνηση ελληνικού Αργυρούπολης”

  862.  Μαρκοπούλου Ουρανία, συνταξιούχος

  863.  Μαρούλης Διονύσιος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  864.  Μαρούτας Γιάννης, δάσκαλος, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  865.  Μαστέλλος Αλέξανδρος, αυτοαπασχολούμενος

  866.  Μαστέλλος Βασίλειος, αυτοαπασχολούμενος

  867.  Μαστέλλος Χρήστος, πολιτικός επιστήμονας, ιστορικός

  868.  Μάστορης Νίκος, εργαζόμενος στις συγκοινωνίες, μέλος σχήματος ΕΑΣ-ΟΣΥ

  869.  Ματάλας Παρασκευάς, επίκουρος καθηγητής, Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας, Πανεπιστήμιο Κρήτης

  870.  Ματίκας Σταύρος, ελεύθερος επαγγελματίας

  871.  Μαυρειδόπουλος Γρηγόρης, εργαζόμενος στο φάρμακο, μέλος Συνδικάτου Φαρμάκου

  872.  Μαυρέλος Μάκης, ΕΛΜΕ Καλλιθέας-Ν. Σμύρνης-Μοσχάτου

  873.  Μαυρίδη Κατερίνα, καθηγήτρια Πληροφορικής, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  874.  Μαυρίδης Θεόδωρος, εκπαιδευτικός μέλος συλλόγου εκπα/κων Π.Ε. “Γιάννης Ρίτσος" Μολάων

  875.  Μαυροειδής Παναγιώτης, μεταλλειολόγος μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  876.  Μαυροκουκουλάκης Γιάννης , χημικός μηχανικός

  877.  Μαυρουδέας Σταύρος, καθηγητής Πάντειου Πανεπιστημίου

  878.  Μεγαλιός Γιώργος, ηλεκτρολόγος μηχανικός

  879.  Μεγκές Στράτος, μουσικός

  880.  Μένου Κική, εργαζόμενη στο προσφυγικό μεταναστευτικό

  881.  Μένου Χαρά, νηπιαγωγός ΣΕΠΕ Σύλλογος Ρήγας Φεραίος

  882.  Μερτής Χάρης, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  883.  Μηλιαζήμ Τζεμαλή, δάσκαλος ειδικής αγωγής ΣΕΠΕ Ξάνθης

  884.  Μητσοπούλου Χρυσούλα, ΕΔΙΠ, Πάντειο Πανεπιστήμιο

  885.  Μητρομάρας Κωνσταντίνος, εκπαιδευτικός

  886.  Μιζάκη Μαρία, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  887.  Μικάλεφ Γιώργος, εικαστικός

  888.  Μιλιανίτη Λίλα, εκπαιδευτικός

  889.  Μιμιγιάννης Δημήτρης, μεταλλειολόγος

  890.  Μιχαλίτση Αριάδνη, υποψήφια διδάκτωρ ΕΜΠ 

  891.  Μιχάλογλου Στέλλα, δασκάλα, μέλος ΣΕΠΕ Κερατσινίου-Περάματος “Ν.Πλουμπίδης”

  892.  Μιχιελουδάκη Κυριακή, εργαζόμενη στη ΜΟΔ ΑΕ

  893.  Μιχόπουλος Βάιος, ιδιωτικός υπάλληλος

  894.  Μονάκη Ρόζυ, ηθοποιός

  895.  Μοναστηρίδου Μαρία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  896.  Μονόξυλος Ιωάννης, εκπαιδευτικός

  897.  Μος Αθηνά, σκιτσογράφος

  898.  Μότσιου Σπυριδούλα, νηπιαγωγός, ΣΕΠΕ «Η ΑΘΗΝΑ»

  899.  Μουρατιάν Κώστας, φαρμακοποιός

  900.  Μουστέρη Αγγελική, ιδιωτική υπάλληλος, βιολόγος

  901.  Μούστος Φώτης, εργαζόμενος, μέλος Συλλόγου Φαρμακοϋπαλλήλων Καρδίτσας

  902.  Μούστου Γαβριέλλα, δασκάλα ΣΕΠΕ Καρδίτσας

  903.  Μουτάφης Οδυσσέας, μέλος Συλλόγου "Γ. Σεφέρης" Νέα Ιωνία

  904.  Μπακόλα Αντωνία, συνταξιούχος ασφ.συμβουλος

  905.  Μπακόλας Απόστολος, συνταξιούχος ΟΤΕ

  906.  Μπαλαδήμα Μυρτώ, μαθήτρια

  907.  Μπαλαδήμα Ρόζα, μαθήτρια

  908.  Μπαλαδήμας Δημήτρης, πολιτικός μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  909.  Μπάλας Ανδρέας, Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας

  910.  Μπάνης Γιώργος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  911.  Μπάνος Λευτέρης, προγραμματιστής, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  912.  Μπάρα Σίσσυ, οικονομολόγος, ιστορικός ΕHESS, μέλος του sud recherche

  913.  Μπάρετ Σπύρος Ιωάννης, μουσικός, εκπαιδευτικός μουσικής

  914.  Μπάρλας Δημήτρης, φιλόλογος

  915.  Μπαρούς Δημήτρης, εργαζόμενος στις συγκοινωνίες, μέλος σχήματος ΕΑΣ-ΟΣΥ

  916.  Μπασάνης Κωνσταντίνος, εργαζόμενος στις συγκοινωνίες, μέλος σχήματος ΕΑΣ-ΟΣΥ

  917.  Μπελάγιας Στέφανος, έμπορος

  918.  Μπέλλος Δημήτρης, καθηγητής

  919.  Μπενετάτος Παύλος, θεολόγος

  920.  Μπενξέτος Νίκος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  921.  Μπερμπατιώτη Δήμητρα, μέλος ΣΕΠΕ “Η Αθηνά”

  922.  Μπερμπερίδης Σάββας, δάσκαλος, ΣΕΠΕ Σερρών

  923.  Μπεφάνης Γιώργος, φοιτητής παιδαγωγικού

  924.  Μπίζας Κυριάκος, φοιτητής πολιτικών μηχανικών ΕΜΠ

  925.  Μπινιώρη Άσπα, ψυχολόγος

  926.  Μπιρμπίλη Ελένη, συγγραφέας 

  927.  Μπίστης Αλέξανδρος, εργαζόμενος στη ΜΟΔ ΑΕ

  928.  Μπίτσικας Βασίλης, εκπαιδευτικός

  929.  Μπιχάκης Φώτης, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Χανίων

  930.  Μπογδάνης Ανδρέας, ιδιωτικός εκπαιδευτικός

  931.  Μπογιατζή Σοφία, μέλος Α' Συλλόγου Αθηνών εκπαιδευτικών ΠΕ

  932.  Μπόζνου Βασούλα, φαρμακοποιός

  933.  Μπόκαρης Θέμης, αναπληρωτής καθηγητής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

  934.  Μπόλαρης Λέανδρος, ΚΣΕ ΑΝΤΑΡΣΥΑ

  935.  Μπούρδαλας Παναγιώτης, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, πρώην συνδικαλιστής β/εκπαίδευσης, συγγραφέας

  936.  Μπούρη Γιώτα, συντηρήτρια αρχαιοτήτων

  937.  Μπουρίτη Λίλιαν, ψυχολόγος

  938.  Μπουρνάζος Στρατής, ιστορικός, διορθωτής κειμένων

  939.  Μπούτας Κώστας, γυμναστής, φοιτητής φυσικοθεραπείας

  940.  Μπουτζαρέλη Μαγδαληνή, άνεργη

  941.  Μπρισίμης Γιώργος, πολιτικός μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  942.  Μυκωνιάτης Ιωάννης, δικηγόρος

  943.  Μυλωνάκη Γεωργία, δημοσιογράφος, ΕΣΗΕΑ

  944.  Μυρσινιάς Βασίλης, μπουφετζής, Συνδικάτο Τουρισμού Επισιτισμού Αττικής

  945.  Μώρου Ειρήνη, εικαστικός, Α΄ Σύλλογος Αθηνών ΠΕ

  946.  Ναΐδης Παναγιώτης, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  947.  Νάκος Νίκος, εκπαιδευτικός ΠΕ70, Α΄ Σύλλογος Αθηνών Π.Ε.

  948.  Νάντσου Τίνα, φυσικός

  949.  Νασιόπουλος Δημήτρης, δάσκαλος, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  950.  Ναυρόζογλου Λαμπρινή, ειδική παιδαγωγός

  951.  Νικοκάβουρας Χάρης, εργαζόμενος Υπ. Περιβάλλοντος

  952.  Νικολακάκη Μαρία, καθηγήτρια Πανεπιστημίου Πελοποννήσου

  953.  Νικολακάκη Σοφία, δασκάλα

  954.  Νικολάου Κατερίνα, εργαζόμενη στη ΜΟΔ ΑΕ

  955.  Νικολάου Χάρις, εργαζόμενη στη ΜΟΔ ΑΕ

  956.  Νικολόπουλος Γιώργος, φοιτητής

  957.  Νικολοπούλου Σταυρούλα, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  958.  Νικολοπούλου Χρύσα, εργαζόμενη στη ΜΟΔ ΑΕ

  959.  Νικολοπούλου Αθανασία, αρχιτέκτων μηχανικός

  960.  Νομίδης Χρήστος, πολιτικός μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  961.  Νομικός Ευάγγελος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  962.  Νομικός Πέτρος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  963.  Νομικού Χριστίνα, εκπαιδευτικός

  964.  Νταβλούρου Ιωάννα, δασκάλα ΕΑΕ ΣΕΠΕ "Ηρώ Κωνσταντοπούλου”

  965.  Ντάγκαλου Σοφία, νοικοκυρά

  966.  Ντανώλα Ευαγγελία, βιολόγος, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  967.  Ντασούλη Αρχόντω, συνταξιούχος δασκάλα

  968.  Ντάφλος Βασίλης, γραφίστας

  969.  Ντεμίρη Αναστασία, ΠΕ 70, ΣΕΠΕ “Έλλη Αλεξίου”

  970.  Ντίνας Νίκος, συνταξιούχος καθηγητής

  971.  Ντόκας Θάνος, εκπαιδευτικός 

  972.  Ντόνα Κατερίνα, μέλος ΣΕΠΕ ''η Αθηνά’’

  973.  Ντόνας Δημήτρης, εκπαιδευτικός

  974.  Ντόντος Νίκος, δημόσιο ΙΕΚ Βόλου

  975.  Ντούρας Αναστάσιος, φοιτητής

  976.  Ξανθόπουλος Λάζαρος, εργαζόμενος στον επισιτισμό

  977.  Ξηρουδάκης Νίκος, μέλος ιστότοπου “Παντιέρα”

  978.  Ξυδιάς Γιώργος, ιδιωτικός υπάλληλος

  979.  Ξυλωμένος Γρηγόρης, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  980.  Ξυπολιάς Γιώργος, φοιτητής

  981.  Οικονομίδης Αλέξανδρος, γεωπόνος

  982.  Οικονομίδου Ευαγγελία, εκπαιδευτικός

  983.  Οικονομίδου Φανή, εκπαιδευτικός, μέλος ΣΙΕΛ, μέλος ΟΙΕΛΕ

  984.  Οικονομοπούλου Παναγιώτα, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  985.  Οικονόμου Αριστείδης, μέλος Συλλόγου Εργαζομένων ΟΣΕ

  986.  Οικονόμου Δημήτρης, μουσικός

  987.  Οικονόμου Νίκος, καθηγητής ηλεκτρολόγος, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  988.  Οικονόμου Τριαντάφυλλος, χημικός μηχανικός

  989.  Ολβασιάλη Ελένη, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  990.  Παζιάνου Ειρήνη, καθηγήτρια

  991.  Παλαμιώτης Φώτης, δικηγόρος

  992.  Παλιούρας Ματθαίος, συντ. καθηγητής

  993.  Πάλλιου Αλεξάνδρα, ηλεκτρολόγος μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  994.  Πάλλιου Χριστίνα, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  995.  Παλούκης Κώστας, ιστορικός, διδάσκων ΔΙΠΑΕ

  996.  Παρασκευάς Κώστας, χημικός χημικός

  997.  Παναγιωτίδου Ανθή, αρχιτέκτονας

  998.  Πανόπουλου Φωτεινή, εκπαιδευτικός, Α-Γ ΕΛΜΕ Β’ Αθήνας

  999.  Πανταζοπούλου Έλλη, οικονομολόγος

  1000.  Πανταζοπούλου Μαρία, πολιτικός μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  1001.  Παντελέου Ελένη, μεταπτυχιακή φοιτήτρια, εργαζόμενη στον επισιτισμό

  1002.  Παντελίδης Ντίνος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  1003.  Παπαγεωργίου Χρυσούλα, ιδιωτική υπάλληλος

  1004.  Παπαδάκης Κώστας, δικηγόρος

  1005.  Παπαδέας Πιέρρος, αυτοαπασχολούμενος

  1006.  Παπαδημητρίου Άννα Μαρία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1007.  Παπαδημητρίου Βασίλης, εκπαιδευτικός

  1008.  Παπαδημητρίου Γιάννης, δικηγόρος

  1009.  Παπαδογεώργης Ι., τραπεζικός

  1010.  Παπαδόπουλος Γιώργος, αφυπ. αναπληρωτής καθηγητής Ιατρικής ΕΚΠΑ

  1011.  Παπαδόπουλος Δημήτριος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1012.  Παπαδόπουλος Διονύσης, δικηγόρος

  1013.  Παπαδόπουλος Χάρης, φωτοτυπογράφος, Συντακτική Επιτροπή "Εφημερίδα Κόκκινη"

  1014.  Παπαδοπούλου Ελένη, Μειονοτικό Δημ. Σχολείο Γλαύκης

  1015.  Παπαδοπούλου Μαρία, ιδ.υπάλληλος/μεταφράστρια, μέλος ΣΕΤΗΠ

  1016.  Παπαδοπούλου Ντίνα, φυσιοθεραπεύτρια

  1017.  Παπαευστρατίου Γεώργιος, δάσκαλος

  1018.  Παπαευστρατίου Νίκος, συνταξιούχος καθηγητής

  1019.  Παπαθανάσης Λευτέρης, Χημικός, ΕΛΜΕ Ιωαννίνων

  1020.  Παπαθανασίου Αργύρης, δάσκαλος, ΣΕΠΕ Μαγνησίας

  1021.  Παπαθανασίου Βάιος, έμπορος, πτυχιούχος χρηματοοικονομικών εφαρμογών

  1022.  Παπαθανασίου Νίκος, δικηγόρος

  1023.  Παπαθεοδώρου Γρηγόρης, βιομηχανικός εργάτης, Συνδικάτο Γάλακτος Τροφίμων και Ποτών

  1024.  Παπαϊωάννου - Μανδηλαράς Ιωάννης, πολεοδόμος μηχανικός

  1025.  Παπαμηνά Μαργαρίτα, εκπαιδευτικός

  1026.  Παπανδρέου Αδαμαντία, εκπαιδευτικός Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, Σύρος

  1027.  Παπανικολάου Γιώργος, τοπογράφος μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  1028.  Παπανικόλας Ιωάννης, φοιτητής

  1029.  Παπαπαναγιώτος Γεώργιος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1030.  Παπαποστόλου Ελένη δασκάλα, Α΄ Σύλλογος Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.

  1031.  Παπαστεφανάκη Ελευθερία, μεταδιδακτορική ερευνήτρια, Πανεπιστήμιο Κρήτης

  1032.  Παπατσίμπας Βασίλειος, μέλος Ε΄ΣΕΠΕ "Δελμούζος-Κουντουράς" Ν. Θεσσαλονίκης

  1033.  Παπαφιλίππου Παναγιώτα, δασκάλα, μέλος ΣΕΠΕ Καβάλας

  1034.  Παπαχρήστος Δημήτρης, συγγραφέας

  1035.  Παπαχριστοδούλου Γιώργος, ιδιωτικός υπάλληλος

  1036.  Παππάς Γιάννης, καθηγητής Μ.Ε.

  1037.  Παπουτσάκη  Θάλεια, αρχιτέκτονας μηχανικός

  1038.  Παρασκευάς Κώστας, χημικός μηχανικός

  1039.  Παρδάλη Λεμονιά, αναπληρώτρια νηπιαγωγός, ΣΕΠΕ " Η Αθηνά»

  1040.  Παρμενοπούλου Νίκη, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1041.  Πατζανακίδης Γιάννης, δικηγόρος

  1042.  Παυλάκης Μπάμπης, μέλος Συλλόγου Εργαζομένων ΟΣΕ

  1043.  Παυλίδης Αλέξης, βιομηχανικός εργάτης ΜΕΤΚΑ

  1044.  Παυλίδου Φανή,  νηπιαγωγός στα Μονόσπιτα Ημαθίας

  1045.  Παυλόπουλος Αθανάσιος, ιδιωτικός υπάλληλος

  1046.  Παυλοπούλου Ιωάννα, συνταξιούχος τραπεζική υπάλληλος, ΣΣΕΤΕ

  1047.  Παυλοπούλου Ολυμπία, δασκάλα

  1048.  Πατέλης Δημήτρης, καθηγητής φιλοσοφίας, Πολυτεχνείο Κρήτης

  1049.  Πεκρίδου Καλλιόπη, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1050.  Πελεγρής Ηρακλής, φοιτητής ΕΚΠΑ

  1051.  Πελέκη Πάτυ, ιδιωτική υπάλληλος

  1052.  Πελεκούδας Νίκος, καθηγητής σε φροντιστήρια

  1053.  Πέρδου Χριστιάνα, δασκάλα, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης  (Αθήνα)

  1054.  Πετροπούλου Έλενα, δασκάλα, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  1055.  Πετροπούλου Κρίστη, αναπλ. καθηγήτρια, Πανεπιστήμιο Αιγαίου

  1056.  Πετροπούλου Μαριάννα, φοιτήτρια πολιτικών μηχανικών ΕΜΠ

  1057.  Πετροχείλου Χρύσα, φοιτήτρια αρχιτεκτονικής

  1058.  Πέτσης Βασίλης, συνταξιούχος ΕΡΤ

  1059.  Πέτσινη Φιλιώ, χημικός, υποψήφια διδάκτωρ Χαροκοπείου Πανεπιστημίου

  1060.  Πετσίνης Σπύρος, συντ.  καθηγητής

  1061.  Πικιώνης Δημήτρης, συνταξιούχος πολιτικός μηχανικός

  1062.  Πιπιλή Χρύσα, εκπαιδευτικός

  1063.  Πισσαρίδης Μιχάλης, αρχιτέκτονας

  1064.  Πιστιόλα Μαρία, ιδιωτική υπάλληλος

  1065.  Πλακιώτη Χρύσα, μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  1066.  Πλεύρης Κωστής, πολιτικός μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  1067.  Ποδάρα Χριστίνα, υποψήφια διδάκτορας ΕΜΠ

  1068.  Ποζίδου Ροζαλία, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  1069.  Πολίτη Νώρια, ιδιωτική υπάλληλος

  1070.  Πολίτη Φύλια, δημοσιογράφος

  1071.  Πολίτης Λουκάς, δάσκαλος, μέλος ΣΕΠΕ Μαγνησίας 

  1072.  Πολίτης Τάκης, Καθηγητής Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

  1073.  Πολίτου Κυριακή, καθηγήτρια κιθάρας στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΒΟΛΟΥ

  1074.  Πολίτου Στέλλα, δασκάλα

  1075.  Πολύζος Νίκος, ιδιωτικός υπάλληλος

  1076.  Πολύζος Σπύρος, συνταξιούχος

  1077.  Πολυχρονόπουλος Πάνος, εκπαιδευτικός, φαρμακοποιός, ΕΛΜΕ Εύβοιας

  1078.  Πομόνης Πέτρος, εργαζόμενος ΕΡΤ3

  1079.  Πόντικας Απόστολος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1080.  Πορτέση Στέλλα, αρχιτέκτων μηχανικός

  1081.  Πραντσίδη Ευαγγελία, εκπαιδευτικός ΠΕ

  1082.  Πραντσίδη Πετρούλα, εκπαιδευτικός ΠΕ

  1083.  Πράσσου Βάνα, γραφίστρια

  1084.  Πριμικύρη Ευαγγελία, δασκάλα, Α΄ Σύλλογος Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.

  1085.  Προβελέγγιου Δήμητρα, μέλος Ε΄ΣΕΠΕ "Δελμούζος-Κουντουράς" Ν. Θεσσαλονίκης

  1086.  Προκόπη Αδριανή, δασκάλα, ΣΕΠΕ “Παρθενώνας”

  1087.  Πυριόχος Διονύσης, εκπ/κός πληροφορικής  ΣΕΠΕ "Ηρώ Κωνσταντοπούλου”

  1088.  Ράγκος Γιώργος, ΚΣΕ ΑΝΤΑΡΣΥΑ

  1089.  Ράγιας Κλεομένης, αγρότης

  1090.  Ρεβίθη Κατερίνα, ΣΕΠΕ Μακρυγιάννης

  1091.  Ρεκλείτης Γιάννης, αναπληρωτής καθηγητής, Τμήμα Επιστήμης και Μηχανικών Υπολογιστών, πανεπιστήμιο Νότιας Καρολίνας

  1092.  Ρεκούνας Θάνος, φοιτητής παιδαγωγικού

  1093.  Ρεμούνδου Μαρία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1094.  Ρέππα Ντίνα, δασκάλα ΣΕΠΕ “Αριστοτέλης”

  1095.  Ρέππας  Χρήστος, ΣΕΠΕ Αργοσαρωνικού

  1096.  Ροβολής Παύλος, συνταξιούχος

  1097.  Ρόρου Βέρα, ιδιωτική υπάλληλος, μέλος ΣΕΤΗΠ

  1098.  Ρούμελης Νικόλαος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1099.  Ρούσκου Μαρία, αρχιτέκτων μηχανικός

  1100.  Ρωμανού Αγγελική, εργαζόμενη στη ΜΟΔ ΑΕ

  1101.  Σαββάκη Ευγενία, πολιτικός μηχανικός σε εταιρεία μελετών, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  1102.  Σάββας Γιάννης, ελαστικά εργαζόμενος στην εκπαίδευση

  1103.  Σαϊτάνης Γιώργος, ιδιωτικός υπάλληλος

  1104.  Σακαλής Νίκος, φαρμακοποιός

  1105.  Σακαρίδης Σαράντης, εκπαιδευτικός

  1106.  Σακελλαρίου Μίλτος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1107.  Σαλαγκούδη Μαρία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1108.  Σαλβάνου Αιμιλία, ιστορικός, ΣΕΠ ΕΑΠ

  1109.  Σάλιαρη Ιωάννα, δασκάλα, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  1110.  Σαμαρά Δήμητρα, συνταξιουχος

  1111.  Σαμαρά Γεωργία, φοιτήτρια νοσηλευτικής

  1112.  Σαμπάνης Άγγελος, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  1113.  Σαντούκος Αλέξανδρος, φοιτητής μηχανολόγων μηχανικών

  1114.  Σαουσοπούλου Ελίνα, εργαζόμενη στη βιομηχανία

  1115.  Σαπουνά Αγγέλικα, εκπαιδευτικός, επικεφαλής δημοτικής παράταξης “Γαλάτσι Από Κοινού”

  1116.  Σαπουνά Στυλιανή-Μακρίνα, διοικητική υπάλληλος ΜΚΟ

  1117.  Σαπλαούρας Σπύρος, φοιτητής

  1118.  Σαραφιανού Μελίκα, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1119.  Σαριπανίδου Αντιγόνη, αρχιτεκτόνισσα, εργαζόμενη στη βιομηχανία

  1120.  Σγουρέα Χριστίνα, συνταξιούχος νηπιοβρεφοκόμος

  1121.  Σέντης Νίκος, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  1122.  Σηφακάκης Γιάννης, ΚΣΕ ΑΝΤΑΡΣΥΑ

  1123.  Σιαματά Πηνελόπη, εκπαιδευτικός

  1124.  Σιββάς Μανώλης, χημικός ΧΥΠ

  1125.  Σιδέρη Ζωίτσα, συνταξιούχος δασκάλα

  1126.  Σιδέρης Λευτέρης, ψυκτικός

  1127.  Σιόζιος Κωνσταντίνος, ελεύθερος επαγγελματίας

  1128.  Σιώτα Όλγα, υπάλληλος

  1129.  Σκαμαγκας Βαγγέλης, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1130.  Σκάρλος Χρήστος, πολιτικός μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  1131.  Σκίμπας Άγγελος, εκπαιδευτικός

  1132.  Σκοπελίτου Ειρήνη, δασκάλα, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  1133.  Σκοπλάκης Νίκος, μεταφραστής

  1134.  Σκόρδου Ανδριάνα, δασκάλα, Α΄ Σύλλογος Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε

  1135.  Σκουδαροπούλου Ευαγγελία, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  1136.  Σκουτέλη Μαρία, μαθηματικός, Α' ΕΛΜΕ Αθήνας

  1137.  Σκούφογλου Παναγιώτης, χημικός μηχανικός, συνταξιούχος Χημικής Υπηρεσίας Βόλου

  1138.  Σολομών Λουίζα, εκπαιδευτικός

  1139.  Σουκάκου Καλλιόπη, εκπαιδευτικός, ΣΕΠΕ “Πρόοδος”

  1140.  Σούμπαση Ελευθερία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1141.  Σούνογλου Μαρίνα, επ. καθηγήτρια, ΕΣΔΕΠ Παν/μιο Θεσσαλίας

  1142.  Σούρλας Κωνσταντίνος, φυσικός, υποψήφιος διδάκτορας ΕΚΠΑ

  1143.  Σούρπης Δημοσθένης, ηλεκτρολόγος 

  1144.  Σπαθαρά Νίκη, δασκάλα

  1145.  Σπάρταλης Ιωσήφ, τοπογράφος μηχανικός, Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  1146.  Σπαρτινού Ευθυμία, ελεύθερη επαγγελματίας

  1147.  Σπηλιόπουλος Γρηγόρης, μέλος Γ ΕΛΜΕ Αθήνας

  1148.  Σπηλιοπούλου Δάφνη, γεωλόγος, μεταπτυχιακή φοιτήτρια ΑΠΘ

  1149.  Σπηλιοπούλου Ιωάννα, φιλόλογος, ΣΙΕΛ Αττικής

  1150.  Σπηλιοπούλου Κατερίνα, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  1151.  Σπυρόπουλος Γιώργος, φοιτητής

  1152.  Σπυρόπουλος Νίκος, δάσκαλος,  Α΄ Σύλλογος Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.

  1153.  Σπυρόπουλος Ντίνος, εργαζόμενος στη ΜΟΔ ΑΕ

  1154.  Σταθόπουλος Βαγγέλης, μηχανολόγος μηχανικός, Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  1155.  Σταματίου Νικόλαος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1156.  Σταματόγιαννη Κικής, δικηγόρος, Συντακτική Επιτροπή "Εφημερίδα Κόκκινη"

  1157.  Σταματόπουλος Δημήτρης, καθηγητής, Πανεπιστήμιο Μακεδονίας

  1158.  Σταμούλη Ρόζα, εκπαιδευτικός στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, ηθοποιός

  1159.  Στασινόπουλος Δημήτρης, εργαζόμενος στις συγκοινωνίες, μέλος σχήματος ΕΑΣ-ΟΣΥ

  1160.  Σταυροπούλου Μαριάννα, εκπαιδευτικός Π.Ε.

  1161.  Σταύρου Πέτρος, εργαζόμενος στη ΜΟΔ ΑΕ

  1162.  Στεφανάκη Μαρία, εκπαιδευτικός

  1163.  Στεφανάκης Δημήτρης, αρχιτέκτονας

  1164.  Στεφανοπούλου Έλενα, δασκάλα γαλλικών, Α΄ Σύλλογος Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.

  1165.  Στιβανάκης Ευάγγελος, πολιτικός μηχανικός

  1166.  Στουραΐτης Γιάννης, λέκτορας Πανεπιστημίου Εδιμβούργο

  1167.  Στραβελάκης Νίκος, οικονομολόγος, πανεπιστημιακός

  1168.  Στρατουδάκης Φάνης, νομικός

  1169.  Στρούμπος Σάββας, σκηνοθέτης

  1170.  Schipper Frank, χημικός

  1171.  Ταβλαρίδης  Σταύρος, φυσιοθεραπευτής

  1172.  Ταβουλάρης Μάνθος, λιμενεργάτης, μέλος Unite ΗΒ

  1173.  Ταζοπούλου Στεργιανή, ΠΕ 70, ΣΕΠΕ “Η Αθηνά”

  1174.  Τάκη Βούλα, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, Χώρος Αλληλεγγύης Γυναικών Θεσσαλονίκης

  1175.  Ταλαχούπη Ασημίνα, φοιτήτρια αρχιτεκτονικής

  1176.  Ταλιάνη Ελένη, συντ. ΟΤΑ δήμου Αργυρούπολης

  1177.  Ταμβάκης Οδυσσέας, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  1178.  Ταμβακλής Νίκος, συνταξιούχος ΗΣΑΠ, Δρ. μηχ/γος-ηλ/γος μηχανικός

  1179.  Τάνος Ηλίας, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1180.  Ταυλαρίδης Φώτης, συντ. ιδιωτικός υπάλληλος

  1181.  Ταυλαρίδου Χαρούλα, συντ. δημόσιος υπάλληλος

  1182.  Τάχου Εύη, φιλόλογος

  1183.  Τερζιδάκη Μαρία, αρχιτέκτων μηχανικός

  1184.  Τζαβέλλας Νίκος, δασολόγος

  1185.  Τζάλλα Αγγελική, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1186.  Τζήκας Χρήστος, αφυπηρ. Καθηγητής ΑΠΘ

  1187.  Τζιορτζιώτης Σταύρος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  1188.  Τζούνης Αντώνης, εργαζόμενος στην πληροφορική

  1189.  Τζουρντός Χρήστος, συνταξιούχος, μέλος ΣΦΑ

  1190.  Thiesing Bernhard, δημοσιογράφος, Γερμανικό Συνδικάτο Δημόσιου Τομέα Ver.di

  1191.  Τόλη Πολίνα, αναπληρώτρια νηπιαγωγός, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  1192.  Τομαής Ιάκωβος Ορέστες, ιδιωτικός υπάλληλος, οικονομολόγος

  1193.  Τουλγαρίδης Κώστας, μέλος ΣΕΠΕ Κ.ΣΩΤΗΡΙΟΥ

  1194.  Τουμάση Πολυξένη, αρχιτέκτων μηχανικός 

  1195.  Τρακάδα Μυρτώ, φοιτήτρια

  1196.  Τρακάκη Θάλεια, αρχιτέκτονας

  1197.  Τραχανά Ελένη, δασκάλα, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης, (Αθήνα)

  1198.  Τριανταφύλλου Ολυμπία, εκπαιδευτικός

  1199.  Τριάντου Πηνελόπη, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1200.  Τρικάμηνα Ευαγγελία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1201.  Τριμπόνιας Ευάγγελος, δικηγόρος Αθηνών

  1202.  Τρίψα Μαρία, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1203.  Τσακανίκα Σταυρούλα, δασκάλα, ΣΕΠΕ Γλυφάδας

  1204.  Τσακίρης Παναγιώτης, μπακάλης

  1205.  Τσαλταμπάση Κατερίνα, δασκάλα ΣΤ' ΣΕΠΕ Θεσσαλονίκης

  1206.  Τσαπραλής  Κώστας, δικηγόρος

  1207.  Τσαρνάς Αντώνης, χημικός μηχανικός

  1208.  Τσάφος Γιώργος, εργαζόμενος ΕΥΔΑΠ

  1209.  Τσαχαλίδης Αντώνης, εργαζόμενος στη ΜΟΔ ΑΕ

  1210.  Τσεκούρα Μαρία, δημοσιογράφος

  1211.  Τσεκούρας Δημήτρης, φοιτητής Παντείου

  1212.  Τσεκούρας Στέλιος, φυσικός 2ο ΓΕΛ Αργυρούπολης, ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας

  1213.  Τσελίκης Αβραάμ, οικοδόμος

  1214.  Τσιάκαλου Φωτεινή, εκπαιδευτικός

  1215.  Τσιανάβας Σάκης, βιολόγος

  1216.  Τσιανάκα Μαριάννα, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1217.  Τσιαμούρα Ιωάννα, αρχιτέκτονας μηχανικός, μέλος Σωματείου Μισθωτών Τεχνικών

  1218.  Τσιάνου Μαριάννα, καθηγήτρια Μουσικής ΔΕ

  1219.  Τσίβος Κώστας, επίκ. καθηγητής Πανεπιστημίου Καρόλου, Πράγα

  1220.  Τσίκοβα Αγγελοπούλου Κατερίνα, οικιακά

  1221.  Τσιλεδάκης Μιχάλης, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

  1222.  Τσιλιμπάρη Όλγα, εκπαιδευτικός, μέλος ΕΛΜΕ Κέρκυρας

  1223.  Τσιμικλή Αγγελική, μέλος ΣΕΠΕ Ηρώ Κωνσταντοπούλου

  1224.  Τσιμπλής Χαρίλαος, συμβασιούχος, μέλος του Συλλόγου Εργαζομένων Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής

  1225.  Τσίνας Θωμάς, συνταξιούχος

  1226.  Τσινασλανίδου Αικατερίνη, φιλόλογος

  1227.  Τσινταβής Ιωάννης, καθηγητής Φυσικής

  1228.  Τσιντήλα Κωνσταντίνα, ιδιωτική υπάλληλος

  1229.  Τσιομπάνης Λάζαρος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1230.  Τσιουμπρής Γιάννης, χημικός μηχανικός, Σύρος

  1231.  Τσιούπης Κωνσταντίνος, δάσκαλος ΣΕΠΕ Ιωαννίνων

  1232.  Τσιτσιλιάνος Γιώργος, συνταξιούχος χημικός μηχανικός

  1233.  Τσιφτσή Βασιλική, αναπληρώτρια εκπαιδευτικός Α/βαθμιας, Σύλλογος “Αριστοτέλης”

  1234.  Τσολάκ Αλή Μουσταφά, δημοσιογράφος, μεταφραστής

  1235.  Τσολάκης Βασίλειος, ιδιωτικός υπάλληλος, τεχνικός Η/Υ, εργαζόμενος στον επισιτισμό και σε ιδιωτική επιχείρηση

  1236.  Τσόλη Χριστίνα, ιδιωτική υπάλληλος

  1237.  Τσόλκα Ελένη, μουσικοθεραπεύτρια, Σύλλογος Αβθμιας "Η Πρόοδος”

  1238.  Τσούγκα Παναγιώτα, Β’ ΕΛΜΕ Θεσσαλονίκης

  1239.  Τσούκου Δέσποινα, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1240.  Τσούμπα Σπυριδούλα, εκπαιδευτικός

  1241.  Τσουνάκης Νίκος, μεταπτυχιακός φοιτητής

  1242.  Τσώλης Δημήτρης, προγραμματιστής

  1243.  Υφαντής Αναστάσιος, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1244.  Φασούλη Ελένη, παιδαγωγός προσχολικής ηλικίας 

  1245.  Φασουλιώτης Δημήτρης, καθηγητής ΕΚΠΑ

  1246.  Φατής Θανάσης, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Λήμνου και Αγίου Ευστρατίου

  1247.  Φειδεροπούλου Έλενα, κοινωνική λειτουργός

  1248.  Φερεντίνου Αναστασία, φυσικός, μέλος ΕΛΜΕ Ηλείας

  1249.  Φερτάκη Στεφανί, χημικός μηχανικός στο ΙΤΕ-ΙΕΧΜΗ

  1250.  Φίλη Μαρία, συνταξιούχος

  1251.  Φίλη Μυρτώ, γραφίστρια 

  1252.  Φίλιου Ρένα, μέλος Ε΄ΣΕΠΕ "Δελμούζος-Κουντουράς" Ν. Θεσσαλονίκης

  1253.  Φλωριώτης Γεώργης, εκπαιδευτικός

  1254.  Φόστερ Ίλια, επιμελήτρια κειμένων

  1255.  Φουντουλάκης Βαρθολομαίος, εκπαιδευτικός

  1256.  Φουρτούνη Φανή, νηπιαγωγος

  1257.  Fouchard Παπαευστρατίου Αθηνά, δικηγόρος

  1258.  Φραγκούλη Δανάη, εκδότρια

  1259.  Φραντζέσκου Αλκυόνη, φοιτήτρια

  1260.  Φραντζή Αννέτα, δασκάλα, Σύλλογος εκπαιδευτικών Π.Ε. Κορυδαλλού – Αγίας Βαρβάρας

  1261.  Φρέρη Ρόζας, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1262.  Φρόνιμου Ελίνα, ιδιωτική υπάλληλος

  1263.  Φρούσιος Θεοφάνης, γεωπόνος, οινολόγος

  1264.  Φρυδά Βάσια, φοιτήτρια Μαιευτικής, ΑΠΘ

  1265.  Φρυδά Μαρία, νηπιαγωγός ΣΕΠΕ "Δ. Γληνός”

  1266.  Φώτη Αικατερίνη Γ., δικηγόρος Αθηνών

  1267.  Φωτοπούλου Μυρσίνη, υποψήφια διδάκτωρ Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

  1268.  Χάγιος Άγγελος, χημικός μηχανικός

  1269.  Χάλαρη Μαρουλία , δασκάλα, ΣΕΠΕ Κερατσινίου-Περάματος “Ν. Πλουμπίδης”

  1270.  Χαλάς Γιάννης, καθηγητής πληροφορικής, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  1271.  Χαλαστάνη Χαρά, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1272.  Χαλαστάνης Θεόδωρος, συνταξιούχος δάσκαλος

  1273.  Χαλάτσης Δημήτρης, εικαστικός, εκπαιδευτικός

  1274.  Χαλβατζιδάκης Δημήτρης, εκπαιδευτικός, Α΄ Σύλλογος Αθηνών Εκπαιδευτικών Π.Ε.

  1275.  Χαλδαίος Τάκης, πολιτικός επιστήμονας

  1276.  Χαλικιά Τατιάνα, δασκάλα, ΣΕΠΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

  1277.  Χάλκης Πάτροκλος, ιδιωτικός υπάλληλος

  1278.  Χαμχούγια Αγγελική, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1279.  Χαραλαμπόπουλος Νικόλαος, ιδιωτικός υπάλληλος

  1280.  Χαραλαμποπούλου Αλεξάνδρα, φιλόλογος, ΕΛΜΕ Πειραιά

  1281.  Χαροκόπος Παναγιώτης, ιδιωτικός υπάλληλος

  1282.  Χαροντάκης Δημήτρης, δημοσιογράφος, εργαζόμενος στο ΑΠΕ

  1283.  Χατζηγρηγορίου Μαριάννα, αναπληρώτρια δασκάλα

  1284.  Χατζοπούλου Μαρία, χημικός μηχανικός

  1285.  Χατίρης Μανόλης, διοικητικός υπάλληλος ΕΚΠΑ

  1286.  Χείλαρης Δημήτρης, δημόσιος υπάλληλος

  1287.  Χεκίμογλου Θεόδωρος, οικοδόμος

  1288.  Χιόνη Ελένη, συνταξιούχος

  1289.  Χιόνης Γεράσιμος, συνταξιούχος

  1290.  Χόρτη Βούλα, Β΄ΕΛΜΕ Αθήνας

  1291.  Χούλης Μιχάηλ, εκπαιδευτικός, ΕΛΜΕ Α’ Κυκλάδων, Σύρος

  1292.  Χουλιαράς Βασίλης, αυτοαπασχολούμενος

  1293.  Χούπας Δημοσθένης, αρχιτέκτων μηχανικός

  1294.  Χρηστίδη Τίνα, φιλόλογος, Α' ΕΛΜΕ Δυτικής Αττικής

  1295.  Χριστοδούλου Αστέρης, ΣΕΠΕ Λάρισας

  1296.  Χρονοπούλου Μαριάννα, δασκάλα, ΣΕΠΕ Αριστοτέλης (Αθήνα)

  1297.  Χρυσός Πάρης, ιδιωτικός υπάλληλος

  1298.  Χρυσοχοΐδου Αναστασία, συνταξιούχος

  1299.  Χρυσοχού Πωλίνα, μεταδιδακτορική ερευνήτρια, αναπληρώτρια εκπαιδευτικός ΔΕ

  1300.  Ψάλτης Πάτροκλος, ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος της συντακτικής επιτροπής της εφημερίδας ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ (www.marxismos.com)

  1301.  Ψημίτης Μιχάλης, καθηγητής Κοινωνιολογίας, Πανεπιστήμιο Αιγαίου



    Εργαζόμενοι/ες συνδικαλιστές/τριες από το εξωτερικό
  1302.  Aguilar Mora Manuel, Profesor, Autonomous University of Mexico City (UACM)

  1303.  Ahls Felix, Physician, Düsseldorf/FRG, Member of the Board of the Association of Democratic Doctors Germany

  1304.  Aydın Uraz, Dismissed Academic/ Journalist, Turkey 

  1305.  Baastrup Lise, Retired socialworker, Dansk Socialrådgiverforening, Denmark

  1306.  Bjørn Berg Poul, Retired operation department charge nurse, Dansk Sygeplejeråd 

  1307.  Boissevain Christiaan, Member of IG-Metall, former shop-steward in the airplane industry, member in the council (or coordination circle) of the "network for combative trade-unions”

  1308.  Borchmann Olivia, Medical Doctor, Danish Association of Junior Hospital Doctors

  1309.  Byce Elizabeth, retired postal worker, Canadian Union of Postal Workers, federal treasurer, SA/LAS, Canada

  1310.  Carmona Jessica, administrativa, USTEA, Spanish State

  1311.  Castillo Daniel, cocinero y pastelero, Spanish State

  1312.  Chiarelli Xavier, postal trade unionist, Sud Poste 92, NPA

  1313.  Contreras Plata Ismael,  Professor, Sindicato de Maestros al Servicio del Estado de México (Union of Teachers at the Service of the State of Mexico)

  1314.  Conway Terry, Chair Hackney and Islington Unite Community, London

  1315.  Coronado María Jesús, hosteleria, CCOO, Spanish State 

  1316.  Crémieux Léon, Avionic Technician Air France (retired) Union : SUD Aérien Solidaires, France

  1317.  Degn Lone, Organizational Secretary, HK, Denmark

  1318.  Demir Sinem, Walter and MP Candidate, 3F, Denmark

  1319.  Duggan Penny, editor of International Viewpoint, France

  1320.  Eisenberg Mathilde, education trade unionist, FSU 92, NPA

  1321.  Félix Francisco, programador, CCOO, Spanish State

  1322.  Fernández Gomez Alicia, Teacher, Spanish State

  1323.  Fey Andreas, Teacher, Danish Teachers Union, Denmark

  1324.  Fidalgo Juan, profesor, USTEA, Spanish State

  1325.  Filpo Rocio, operadora comercial de Renfe, CCOO, Spanish State

  1326.  García Alejandro, hostelería, CCOO, Spanish State

  1327.  García Jorge, abogado laboralista, Spanish State

  1328.  García Jorge, profesor, USTEA, Spanish State

  1329.  Gavois Aurélien, Education Trade Unionist, FSU 93, NPA

  1330.  Gómez Cristina, profesora, USTEA, Spanish State

  1331.  González Vargas Jaime, Software Engineer, Mexico

  1332.  Grisolia Franco, National Executive Pcl (Italy), Regional commette of  the Cgil Lombardia 

  1333.  Haasen Christian, Professor of Psychiatry, University of Hamburg

  1334.  Hammeken Morten Berle, Editor, Dansk Magisterforening, Denmark

  1335.  Harsch Dietrich, secondary-school teacher (retired), Gewerkschaft Erziehung und Wissenschaft (GEW)

  1336.  Helmers Kai Uwe, Medical Doctor (General Practitioner), Hamburg, Germany

  1337.  Hill Dave, Emeritus Professor, Anglia Ruskin University, UK

  1338.  Jones Nikolas, Medical Doctor, Danish Association of Junior Hospital Doctors (shop steward)

  1339.  Köbrich Hans, IG Metall International Workingroup Berlin

  1340.  Hoffmann Peter, Dr. med., München/ FRG, Member of the Board of the Association of Democratic Doctors Germany

  1341.  Kromann Jette, Industrial Worker (retired), Danish brewers union

  1342.  Lacasa Elena, profesora, USTEC, Spanish State

  1343.  Longo Alejandro, estudiante, USE, Spanish State

  1344.  Lymperoudi-Christoffers Chaidoula, FILíA, Deutsch-Griechische Freundschaft Bremen

  1345.  Lyons Rob, retired trade unionist, former member, Saskatchewan Legislative Assembly, Canada

  1346.  Maestre Julia, estudiante, USE, Spanish State

  1347.  Marszalek Agnieszka, school teacher, Disciplinary Committee, SA/LAS Canada

  1348.  Martínez Hada, estudiante, USE, Spanish State

  1349.  Martínez Tomás, profesor, USTEA, Spanish State

  1350.  Millán Julio, profesor, USTEA, Spanish State

  1351.  Mora Adrián, profesor, USTEA, Spanish State

  1352.  Moreno Felipe Alejandro, estudiante, USE, Spanish State

  1353.  Murillo Mercedes, profesora de la Universidad de Granada, SAT, Spanish State

  1354.  Narváez Ángel, teleoperador, CGT, Spanish State

  1355.  Osuna Ruben, cajero Lidl, CCOO, Spanish State

  1356.  Otero Rosa, profesora, USTEA, Spanish State

  1357.  Pertus Armelle, education trade unionist, FSU 92,  national NPA spokesperson

  1358.  Petersen Michael, Hamburg, member of IGBCE, former chair of works council, former member of IGBCE advisory committee

  1359.  Pijoan David, education trade unionist, FSU 33, NPA

  1360.  Prezioso Stéfanie, Conseillère nationale (MP), Ensemble à Gauche-Genève

  1361.  Quirante Gaël, postal trade unionist, Sud Poste 92, member of NPA executive committee

  1362.  Quirante Rubén, profesor, USTEA, Spanish State

  1363.  Rakowitz Nadja, Dr., Executive Director, Association of Democratic Doctors Germany

  1364.  Riehle David, Local Chairman United Transportation Union Local 650 (Emeritus), former member Executive Board St Paul Minnesota Trades and Labor Association AFL-CIO

  1365.  Rodríguez Ester, vendedora Decathlon CCOO, Spanish State

  1366.  Sánchez David, mantenimiento de ascensores, CCOO, Spanish State

  1367.  Sánchez María José, estudiante USE, Spanish State

  1368.  Saxtrup Nielsen Peter, Hospital Baker, NNF, Denmark

  1369.  Schäfer Jakob, trade union activist (IGM) Germany

  1370.  Skovrind Åge, Editor, Socialistik Information, Denmark

  1371.  Schwab Rudolf, Dr. med., München/ FRG, Member of the Board of the Association of Democratic Doctors Germany

  1372.  Teruel María José, profesora, USTEA, Spanish State

  1373.  Toussaint Eric, international spokersperson of Cadtm www.cadtm.org, Belgium

  1374.  Valdés Javier, profesor, USTEA, Spanish State

  1375.  Vargas José, mantenimiento de ascensores, CCOO, Spanish State

  1376.  Vestergaard Jensen Svend, pensioner & artist, Dansk Socialrådgiverforening, Denmark

  1377.  Vlachopoulos Léa, Student at Nanterre Paris 10, Member of UneF

  1378.  Weisleder Barry, retired teacher, Ontario Secondary School Teachers' Federation, federal secretary, Socialist Action / Ligue pour l'Action socialiste, Canada

  1379.  Weyts Thomas, SAP - Antikapitalisten, Belgium

  1380.  Zickler Susanne, Dr. med., Swisttal/ FRG, Member of the Board of the Association of Democratic Doctors Germany